1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zoi - komentarze (vf8)
Autor Wiadomość
Gusia 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 155
Skąd: Poznań
Pomogła: 45 razy

 #31  Wysłany: 2012-01-25, 14:45  


Zoi , Gratulujemy dobrego wyniku. Ząbki masz teraz śliczne, mój mężuś 02.02.2012 ma pierwszą wizytę w Instytucie Stomatologii, i ma nadzieję ,że też będzie miał takie ładne jak Twoje.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #32  Wysłany: 2012-01-25, 15:13  


zoi, :) Gratuluję i ja dobrego wyniku :flow:

Pozdrawiam :)
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Berta 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Kraków
Pomogła: 170 razy

 #33  Wysłany: 2012-01-25, 16:01  


zoi, :flow: [usmiech]
Cieszę się z Tobą ,super wyniki.
_________________
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy.
— Paulo Coelho
 
małgosia_43 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 768
Skąd: Łódź
Pomogła: 75 razy

 #34  Wysłany: 2012-01-26, 12:01  


Super, super :flow: :brav:
 
Zoja 62 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 1156
Skąd: Śląsk
Pomogła: 206 razy

 #35  Wysłany: 2012-01-26, 13:50  


Zoi, moje gratulacje!! :bravo"
_________________
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
 
Ptaszenio 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2014
Posty: 1239
Skąd: Wrocław
Pomogła: 277 razy

 #36  Wysłany: 2014-10-07, 19:37  


Zoi,
wiesz, jak się cieszę, że to czytam... oby szybko znalzł się dla Ciebie termin :-D
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #37  Wysłany: 2014-10-07, 19:56  


Cytat:
A w piątek przyjeżdża teściowa
-rozumiem,że teściowa przyjeżdża do swojego syna,czyli już od drzwi natychmiast ją tam wyślij. I basta!
Nie masz obowiązku przyjmowania kogoś,kto Ciebie niszczy. Owszem IV przykazanie mówi-Czcij Ojca swego i Matkę swoją.. ,ale ja jako była katechetka(obecnie na emeryturze) wyjaśniam,że najpierw trzeba sobie na ten szacunek zapracować. To,tak z religijnego punku widzenia,bo z ludzkiego to dla własnego zdrowia nie wpuszczaj tej niewiasty za drzwi swego mieszkania-Mój Dom,to moja Twierdza.
Dobrze Ci Pani doktor Magda napisała,teraz Ty jesteś najważniejsza.
Bo,to co mi się ciśnie na usta,aby skomentować katolickie hospicjum w którym przebywa Twój mąż,to nie nadaje się do napisania.
Nawet w UK pani,która jest koordynatorem mojego mocno upośledzonego Wnuczka stanowczo odradziła jakąkolwiek szkołę specjalną katolicką.
 
kmis757 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 2648
Skąd: Nowa Ruda
Pomógł: 402 razy

 #38  Wysłany: 2014-10-07, 20:09  


Zoi :flow:
_________________
Przeszłość została napisana, lecz możemy się z niej uczyć i zmieniać przyszłość
 
zoi 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 381
Skąd: Grecja/opolskie
Pomogła: 147 razy

 #39  Wysłany: 2014-10-07, 20:35  


Ptaszenio napisał/a:
Zoi,
wiesz, jak się cieszę, że to czytam... oby szybko znalzł się dla Ciebie termin :-D

Termin zamrożony. Jutro dzwonię. Teraz szukam lokum. Trzy miesiące to nie je bajka ;)
sarenka napisał/a:
IV przykazanie mówi-Czcij Ojca swego i Matkę swoją..

Teściowa nie jest moja matką :( co zresztą daje wyraźnie do zrozumienia.
sarenka napisał/a:
Bo,to co mi się ciśnie na usta,aby skomentować katolickie hospicjum w którym przebywa Twój mąż,to nie nadaje się do napisania.

Dzisiaj płakała tam kobieta, której ojciec umiera w tym hospicjum od kilku tygodni. To dość znana osoba, ale to nieistotne. Starszy człowiek po wylewie, niesprawny ruchowo z problemami z mową, z rakiem nasady języka (taki jak mój), tyle że mieszkał sam w Warszawie po wylewie i nikt się tym nie przejmował, aż rak osiągnął stadium ostateczne. Do tego zakrzepica. Lekarz - dyrektor nie dawał mu leków na zakrzepicę. Bo nie. Nie przeczytał dokumentacji medycznej, leki wrzucił do szuflady. Dzisiaj córka zauważyła, że noga ojcu spuchła i zrobiła się sina. Lekarz tego nie zauważył. Dla mnie to doktor Frankenstein. Nie wiem, czym się kieruje, ale chyba nie dobrem pacjentów.
Mój mąż uskarża się wciąż na bóle miednicy i lewej nogi. Przez cały weekend wył z bólu, a ja płakałam przy jego łóżku. Dawali mu apap. Morfina nie pomaga, ale paracetamol ma pomóc. Nie pomógł. Bez decyzji lekarza - dyrektora nikt nic nie może zrobić. Dzisiaj łaskawie zszedł na dół i powiedział, że zwiększyli dawkę morfiny, co ma zadziałać za kilka dni. Położył mi rękę na ramieniu, a ja miałam ochotę kopnąć go w tyłek.

[ Dodano: 2014-10-07, 21:39 ]
Gazda ::thnx:: Co z twoimi wynikami PET :?:
 
Nika2 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 1606
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 297 razy

 #40  Wysłany: 2014-10-08, 08:53  


zoi,
zoi napisał/a:
Termin zamrożony. Jutro dzwonię. Teraz szukam lokum. Trzy miesiące to nie je bajka ;)

Wiem że na pewno znajdziesz lokum , Asia już tam na ciebie czeka ;)
zoi,
Co do twojego leczenia podjęłaś bardzo słuszną decyzję, zresztą razem z mężem :)
Skoro teściowa przyjechała ,powiedz jej o swoim leczeniu i niech będzie z synem w te dni (od pon-do piątku )u syna , a Ty w weekendy :)
Nie bardzo w to wierzę :?ale?:
zoi napisał/a:
Mój mąż uskarża się wciąż na bóle miednicy i lewej nogi. Przez cały weekend wył z bólu, a ja płakałam przy jego łóżku. Dawali mu apap. Morfina nie pomaga, ale paracetamol
ma pomóc.

To jakaś paranoja :roll:
zoi,
Trzymaj się i działaj w swojej sprawie jak najszybciej.
Co do leków ,mam mieszane zdanie jak je brałam a dał mi lekarz psychiatra całe dnie tylko spałam :?ale?:
Masz bardzo trudną sytuację więc jeśli je potrzebujesz to tak jak piszesz ,zawsze warto spróbować.

Ps. Grzybków u nas brak i czasu na nie też brak. ( teraz w weekend mam szkolenie :<: )
Pozdrawiamy Ja i Marek.
_________________
Życie jest piękne i warto Żyć
 
Agnieszka89 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 01 Sie 2014
Posty: 12
Pomogła: 4 razy

 #41  Wysłany: 2014-10-08, 17:57  


Nika2 napisał/a:

Co do leków ,mam mieszane zdanie jak je brałam a dał mi lekarz psychiatra całe dnie tylko spałam :?ale?:

Witajcie,
leki przeciw depresyjne mają to do siebie, że różnie działają na różne osoby. Jeden będzie się czuł po leku X wyśmienicie, drugi ciśnie w kąt i pogłębi depresje. Tutaj liczy się specjalista, dobry psychiatra, który przeprowadzi szczegółowy wywiad i odpowiednio dobierze leki.
Druga sprawa jest taka, że środki przeciw depresyjne, a doraźne uspokajacze-benzodiazepiny, to zupełnie inne bajki. Uspokajacze działają po kilkunastu minutach od zażycia, ich zadaniem jest opanowanie doraźne lęku, ataku paniki, bezsenności. Leki przeciw depresyjne ZACZYNAJĄ działać minimum po 2-3 tygodniach. Często jeszcze później. Początki, skutki uboczne są trudne do zniesienia momentami. Senność, obniżenie nastroju, nawet myśli samobójcze, dolegliwości ze strony układu nerwowego, trawiennego. Nie u każdego one występują, ale występują często. Rozkręcają się dopiero po kilku tygodniach,gdzie skutki uboczne mijają po około tygodniu, dwóch. Dlatego tak ważne jest nie rezygnowanie z nich, tylko uzbroić się w cierpliwość i te kilkanaście dni wytrzymać. A później, oby z górki. ;)
Pozdrawiam serdecznie
 
kmis757 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 2648
Skąd: Nowa Ruda
Pomógł: 402 razy

 #42  Wysłany: 2014-11-05, 21:50  


zoi, powodzenia w tych trudnych dniach :)
_________________
Przeszłość została napisana, lecz możemy się z niej uczyć i zmieniać przyszłość
 
Ne1a 


Dołączyła: 28 Lip 2014
Posty: 109
Pomogła: 38 razy

 #43  Wysłany: 2014-12-24, 15:19  


Zoi myślę o Tobie... Życzę Ci spokojnych Świąt i tak pogodnych jak to tylko możliwe.
 
Nika2 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 1606
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 297 razy

 #44  Wysłany: 2015-01-11, 11:55  


Co tam u ciebie, dajesz radę-dzwoniłam ,ale chyba nie miałaś ochoty rozmawiać ,rozumiem.
Trzymaj się ::thnx::
_________________
Życie jest piękne i warto Żyć
 
Zoja 62 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 1156
Skąd: Śląsk
Pomogła: 206 razy

 #45  Wysłany: 2015-03-08, 21:29  


Zoi kochana, w dniu Twoich urodzin serdeczne życzenia, niech Ci się ścieżki prostują, los sprzyja i zdrowie dopisuje!
_________________
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group