1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czy to naprawdę już koniec?
zajana

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 25672

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-24, 02:35   Temat: czy to naprawdę już koniec?
trzymam mocno kciuki
  Temat: czy to naprawdę już koniec?
zajana

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 25672

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-20, 14:28   Temat: czy to naprawdę już koniec?
Wylana
Jak sie sprawy maja u was?
Wiadomosci nie dostalam.
Wiadomosci o ktorych pisalam sa w moim watku Drobnokomorkowy rak pluc c.d. walki na stronie 7 z 6 kwietnia. Daj znac czy znalazlas, jak nie to ci wysle na emaila. Pisz co u was. jesli masz jakies pytania czsy po prostu chcesz sie wykrzyczec pisz smialo.
Ania

[ Dodano: 2009-06-20, 14:32 ]
Asia , czy Walter i Marta Wesolowscy sa moze twoja rodzina?
  Temat: czy to naprawdę już koniec?
zajana

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 25672

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-18, 15:07   Temat: czy to naprawdę już koniec?
Wylana
Tak mi przykro , ze musicie przez to przechodzic . W obecnej sytuacji nikt ci nie powie ile czasu zostalo. DRP jest nieprzewidywalny. Moj tastus jeszscze w czwartek zjadl sniadanie , rozmawial, w piatek cieszyl sie wizyta wielu osob,a w sobote juz nie bylo z nim kontaktu, po czym w poniedzialek umarl. Pracow3nicy hospicjum dali mi artykul , wprawdzie po angielsku, w ktorym opisane sa fazy smierci. Wiem ze to brzmi brutalnie, ale mi wiadomosci z tego artykulu pomogly przygotowac sie na najgorsze i przygotowac na to moich najblizszych.

Wiem ze w tej chwili przechodzicie przez pieklo. Ale jako odrobina pocieszenia powiem ci, ze 2 lata przy DRP to duzo. Dane wam bylo cieszyc sie mamusia duzo dluzej niz wiekszosci z nas.
Jesli moge ci w jakis sposob pomoc to prosze pisz. Ja stracilam tatusia w kwietniu tego roku po 7 miesiacach od diagnozy. Wiem jak wam jest ciezko
pozdrowienia
Ania
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group