1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wyleczona, zdrowa, czy przewlekle chora
wiolal

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 14572

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2012-01-20, 20:03   Temat: wyleczona, zdrowa, czy przewlekle chora
Dziękuję za odpowiedź. Nie chciałabym nikogo oszukiwać na temat mojego stanu zdrowia, z drugiej strony patrząc - do pracy jestem zdolna, świadczenie rentowe mi nie przysługuje ale w pełni zdrowa nie jestem.
Zapewne wszyscy są na coś chorzy tylko niedokładnie zdiagnozowani.

Na razie cieszę że mam tylko takie zmartwienia. Pozdrawiam Państwa zmagających się z chorobą swoją lub bliskich i podziwiam determinację oraz oddanie tych wszystkich co piszą o chorobie mamusi lub tatusia, dziadka i babci. Przywracacie innym wiarę w rodzinę.
  Temat: wyleczona, zdrowa, czy przewlekle chora
wiolal

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 14572

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2012-01-20, 11:46   Temat: wyleczona, zdrowa, czy przewlekle chora
Dziękuję z tak szybką reakcję. Choroba w pracy mi nie przeszkadza w żaden sposób.
Bardziej chodzi mi o to aby traktowć ją jako zkończoną, minioną jak złamanie nogi, które się zrosło.

Artkuł dołączony o ubezpieczeniach pilnuje interesów firm ubezpieczających, apelując - "nie zatajaj informacji o raku" - mogę, więc oświadczyć że chorobę przeszłam i leczenie zakończyłam.
Czy ktoś z Państwa może musiał kiedyś przedstawiać takie zaświadczenie o stanie zdrowia?
  Temat: wyleczona, zdrowa, czy przewlekle chora
wiolal

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 14572

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2012-01-20, 10:12   Temat: wyleczona, zdrowa, czy przewlekle chora
Proszę o Państwa zdanie. Wycięto mi raka tarczycy, przeszłam leczenie jodem, kontrolne badanie po 9 miesiącach i poziom markerów wskazują na wyleczenie.
Moje pytanie jest o mój stan "prawny" w przypadku pytań o stan zdrowia jaki może paść ze strony pracodawcy lub ubezpieczyciela (polisa na życie).

Wydaje mi się że powinnam traktować się jako przewlekle chorą - aby było uczciwe. W tej chwili pracuję, lekarz z medycyny pracy po zwolnieniu ponad 30 dniowym po operacji wystawił mi odpowiednią zgodę na pracę i bardzo sie cieszę, czuję się zdrowa, ale czy mogę tak o sobie mówić?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group