1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Podejrzenie szpiczaka prośba o interpretację wyników
vanille212

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10087

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-06-25, 21:47   Temat: Podejrzenie szpiczaka prośba o interpretację wyników
Witam, postaram sie jutro napisac ponieważ nie mam pod reką tych wyników,pozdrawiam
  Temat: Podejrzenie szpiczaka prośba o interpretację wyników
vanille212

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10087

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-06-19, 13:48   Temat: Podejrzenie szpiczaka prośba o interpretację wyników
dziękuje za odpowiedz,
wyniki biopsji szpiku były później niż węzłów, z nerkami już jest ok wyniki sie poprawiły wapno w normie. Czekamy na wynik PET
  Temat: Podejrzenie szpiczaka prośba o interpretację wyników
vanille212

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10087

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-06-18, 22:27   Temat: Podejrzenie szpiczaka prośba o interpretację wyników
Witam,
poniżej załączam wyniki badań jeszcze ze szpitala (drugi dzień pobytu) oraz wyniki biopsji z węzłów chłonnych

pozdrawiam





  Temat: Podejrzenie szpiczaka prośba o interpretację wyników
vanille212

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10087

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-06-18, 08:12   Temat: Podejrzenie szpiczaka prośba o interpretację wyników
Dziękuje za odpowiedz,
mam różne badania usg, rtg, rezonans, tylko musze usiąść i je przepisać, wszystko zaczęło sie od bóli w kręgosłupie odcinek lędźwiowy, mama poszła na rezonans i tam wpisali że podejrzenie szpiczaka, oraz zmiany prawdopodobnie o charakterze meta, ponad to miała stwierdzoną hiperkalcemie ( 4,09 - nie pamiętam jednostki, ale norma jest chyba 2,5)w szpitalu udało się to wyprowadzić obecnie jest 2,20. Nerki też były nie wydolne ale wróciło wszystko do normy ogólna morfologia jets ok. Czekam jeszcze na wyniki białka BJ. W szpitalu szukali szpiczaka zgodnie z tym opisem z rezonansu, ale ja gdziebiąc w necie nie bardzo w to wierzę, skoro są jakieś przerzuty? Wieczorem wkleję opisy pozostałych badań
pozdrawiam
  Temat: Podejrzenie szpiczaka prośba o interpretację wyników
vanille212

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10087

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-06-17, 18:57   Temat: Podejrzenie szpiczaka prośba o interpretację wyników
Witajcie,
może tu znajdzie sie ktoś kto pomoże dzis odebrałam wyniki trepanobiopsji mojej mamy u której podejrzewają szpiczaka (57lat) oto one:

- trepanobiopsja diagnostyczna o adekwatnym wymiarze
- komórkowość szpiku na poziomie ok.100%
-prawie cały szpik z naciekiem z komórek raka niedrobnokomórkowego, ale zbudowanego z niewielkiej komórki

komórki raka:
CKAE1/AE3 (+) SILNY ODCZYN
CD(138)(-/+) odczyn śladowy na części komórek

Niestety nic się nie dowiedziałam od lekarza, powiedział ze ma sie zgłosić do onkologa stąd prośba o pomoc, podobno są przerzuty odległe ale nie znaleziono jeszcze źródła 26.06 idziemy na badanie PET
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group