1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
tronca33

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 25042

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-03, 08:06   Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
Wieczny odpoczynek racz dac jej Panie...... ::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
tronca33

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 25042

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-10, 14:32   Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
Konwalia dobrze ze wziela chemie.Moj tato byl jedna noga w grobie ze tak brzydko powiem,a chemia brana juz od roku go wzmocnila ,nabral kg i ochoty do zycia..Wiec trzeba myslec pozytywnie..
Co do wlosow nie powiedziane jest ze straci wlosy.Moj tato po roku chemi ma kupe wlosow na glowie.Fakt przerzedzily mu sie ale nic powaznego...
Z czego byl i jest zadowolony ze stracil wszystkie wlosy na ciele,jak po depilacjii... :-)
Tyle ze moj tato bierze Gemcytabine wiec nei wiem jaka jest roznica ..
Ale bedzie dobrze,bo musi...
Aha i jeszcze jedno..Czy lekarze nei podjeli sie usuniecia meta z watroby???U mnie tato mial usuniete meta w Sierpniu 2013,za tydzien mamy wyniki nowego TK,mam nadzieje ze bedzie znow czysto od meta...
Trzymajcie sie.!!
  Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
tronca33

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 25042

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-14, 12:12   Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
Hej konwalio.Ja nei jestem ekspertem ale niestety wykazalo obenosc komorek rakowych... :-(
  Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
tronca33

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 25042

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-02, 23:30   Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
Petra guza trzustki nikt nie usunie jesli sa przerzuty.... :-( albo nacieki na inne narzady.....metoda nanoknife...
  Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
tronca33

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 25042

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-01, 00:11   Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
Tylko chemia...U mnie tata bierze chemie od Pazdziernika i nikt nie mowi o radioterapi....
Nie wiem czy Twoja mam mial wogole laparotomie czy jak?Bo tata mial 2 laparotomie po 2 miesiacach od pierszej operacji w celu wyciecia przerzutow z watroby....i potem chemia i jeszcze raz chemia....Nic wiecej....no i Kreon....
Ale kazdy przypadek jest inny,ale chyba nic wiecej w tym kierunku nie robia...
  Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
tronca33

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 25042

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-28, 23:42   Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
u mine Tato potrzebowal 6 miesiecy aby uswiadomil Sobie ze to rak...Poprostu myslal ze to tylko choroba jakas.Jego mozg Nie przyswajal tech wiadomosci.Ale mama musi wiedziec,ale musicie Jej powiedziec ze zacznie chemie I bedzie lepiej.Tak moj tato walczy ....lekarze dawail much 6 miesiecy max...a Dzieki Bogu po 15 stu miesiacach jest lepiej....Tylko nadzieje...
  Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
tronca33

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 25042

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-08-28, 19:02   Temat: guz ogona trzustki z przerzutami do wątroby
Ja bym na twoim miejscu nie czytala bo kazdy przypadek jest inny i tez nie ma co sobie scenariuszy w glowie ukladac bo to do niczego nie prowadzi...(TZN.CZytac odnosnie postepowania w tej chorobie)
U mnie jest ta sama sytuacja ale glowy trzustki.Ale biopsji nie bylo tylko od razu stol....
Mam nadzieje ze w waszym przypadku nei bedzie za pozno,ale jak sa przerzuty to nie za dobrze wrozy...
U mnie tata tez mial w watrobie przerzuty ale je usunieto....a guz nadal jest nieoperacyny....
Trzymaj sie i przedewszystkim pozytywne myslenie...
Czlowiek nic nie przyspieszy i to najgorsze w raku trzustki ze bardzo szybko sie on rozwija...Mam nadzieje ze lekarze szybko zaczna dzialac i mama jak najszybciej dostanie chemie....Bo od razu sie lepiej poczuje..
Trzymaj sie i mamie powrotu do zdrowia zycze...a przynajmniej aby nie cierpiala...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group