1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
szczecha

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-05-02, 15:44   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Hej Aleksandra
Dziękuję bardzo, jestem ciekawa jakie będą efekty i na jak długo. Ech, jakie te decyzje są trudne...Trzymaj się mocno....
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
szczecha

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-26, 10:28   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Olu fajnie, że się odezwałaś. Czy mogłabyś napisać w jakim badaniu klinicznym bierzesz udział? Co to za szczepionka, którą dostajesz? Czy informowali Cię o skutkach ubocznych (pewnie tak) i czy jest coś co Cie niepokoi w tych badaniach. Moje pytania wynikają z faktu, że pewnie niedługo stanę przed taką decyzją... _itsme_
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
szczecha

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-25, 11:26   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Hej Olu :) Jak się czujesz? Czy ten program, w którym aktualne uczestniczysz odpowiada Ci? Jakie są efekty? Jak często podają Ci tą szczepionkę? Jak długo to będzie trwało? Napisz proszę coś, cokolwiek...Pozdrawiam ciepło
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
szczecha

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-12, 21:19   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Witaj Alexandra, chociaż się nie odzywam wciąż śledzę co u Ciebie. W tym, co teraz przechodzisz potrzeba Ci dużo sił i wiary, że będzie dobrze....( nigdy nie lubiłam tej formy pocieszenia) ale musisz wierzyć, że zastosowana terapia zadziała. Te informacje o których piszesz mogą przytłaczać, jednak zawsze trzeba mieć jakiś plan działania, do końca musimy zakładać, że się nie poddamy. Ja zastosowałam głodówkę 42 dniową i moje guzy się zmniejszyły, jednak byłam przekonana o słuszności swojego działania i powtórzę to za jakiś czas. Ale u mnie to "tylko" guzki podskórne....Alexandra życzę Ci duuuuużo sił i koniecznie pozytywnego myślenia....
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
szczecha

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-06-27, 11:34   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
To na pewno był ciężki czas dla Ciebie...teraz trzeba się troszkę zregenerować, wzmocnić i dalej walczyć. Na anemię polecam aronię, sprawdziłam na sobie ;) Kuruj się kobietko i szybko wracaj do zdrowia :)
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
szczecha

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-06-26, 20:45   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Hej Olu, co u Ciebie? Martwię się, jeśli możesz proszę odezwij się....
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
szczecha

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-03-26, 09:07   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Hej Olu dużo sił Ci życzę........
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
szczecha

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-03-19, 18:33   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Hej Olu czekałam na informację od Ciebie.. To przykre, że w chorobie nigdy niczego nie możemy być
pewni. Często decyzję lekarzy zmieniają się z dnia na dzień i nie mamy na to najmniejszego wpływu. Trzeba mieć nadzieję, że wszystkie podejmowane w Twojej sprawie decyzje są słuszne (?) Życzę Ci Olu dużo cierpliwości, sił i mądrych decyzji lekarzy. Pozdrawiam ciepło
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
szczecha

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-03-11, 17:42   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Dziękuję za linka missy :) Jeśli dobrze zrozumiałam, to warunkiem jest potwierdzenie obecności Braf. Alexandra trzymam kciuki

[ Komentarz dodany przez Moderatora: missy: 2017-03-11, 17:53 ]
Braf i inne warunki - np. nieoperacyjność zmian lub uogólnienie choroby.

  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
szczecha

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-03-11, 17:13   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Witaj Alexandra...Czytam Cię pocichutku i zastanawiam się jak nieprzewidywalnym gadem jest czerniak...Ktoś na tym forum napisał, że to jest jakby siedzieć na beczce prochu. Twój przykład jest tego dowodem. Ciągłe czekanie na wyniki, na decyzję lekarzy, na efekty "leczenia". Nie słyszałam o tej nowej metodzie, którą mają u Ciebie zastosować, czy można gdzieś na ten temat poczytać?
Zastanawiałam się dlaczego od ubiegłego roku nic u siebie nie pisałaś. Teraz już wiem. Mocno Cię ściskam i życzę wiele sił w wojnie , na którą się wybierasz. Będę do Ciebie zaglądała, proszę pisz jak sprawy się toczą....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group