1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: spike40 - komentarze
spike40

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-08, 22:34   Temat: spike40 - komentarze
strasznie wam dziękuję wszystkim za życzenia nawet nie wiecie jak ważne jest dla mnie to że pamiętacie o mnie pomimo dużej ilości własnych zmartwień Przepraszam że ja nie byłam w stanie tak pamiętać o Was. Dużo spokoju i miłosci nie tylko od święta ale na co dzień dla Was Wszystkich
  Temat: spike40 - komentarze
spike40

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-04-16, 23:38   Temat: spike40 - komentarze
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za słowa uznania ale nie czuję żebym robiła coś nadzwyczajnego. To przecież moja mama. Nie ma innej drogi dla mnie jak ta obok niej do końca. Bardzo się cieszę i dziękuję Bogu że mam takiego męża. Bo nawet rodzony syn mamy, który odszedł od 2 dzieci i mojej bratowej ukrainki nie ma czasu by odwiedzić umierającą matkę.
Wy wszyscy również jesteście wspaniali bo każde z Was znalazło się na tym forum dlatego że idzie taką drogą jak ja obok swojego bliskiego chorego lub sam jest chory. To Wy wszyscy dajecie otuchę i możliwość wygadania się oraz zadania pytań na które nigdzie indziej nie uzyskam odpowiedzi. Bardzo Wam za to wszystko dziękuje.
  Temat: spike40 - komentarze
spike40

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-04-06, 08:51   Temat: spike40 - komentarze
Baaaaaaaaardzo Wam wszystkim dziękuję
  Temat: spike40 - komentarze
spike40

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-04-05, 01:01   Temat: spike40 - komentarze
odebrałam dziś wyniki badań hist - pat WSZYSTKO JEST OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zawdzięczam to pewnie w duzej mierze mamie- co dzień modliła się za mnie...
  Temat: spike40 - komentarze
spike40

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-28, 20:14   Temat: spike40 - komentarze
podobno czasami tak bywa że w 7 dobie po tonsilektomii sa krwotoki wtórne i tak się stało u mnie. Chyba przypadek.
  Temat: spike40 - komentarze
spike40

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-28, 16:12   Temat: spike40 - komentarze
niestety w czwartek o 21. u mnie zaczął się krwotok. Szybko na pogotowie tam nie umieli mi pomóc nawet zamiast lodu dostałam dwie zamrożone kajzerki - grunt to radzić sobie w różnych sytuacjach, potem karetka do szpitala na Kondratowicza. Tam na ostrym dyżurze nie udało się zatamować krwawienia więc decyzja na blok operacyjny- pojechano ze mną na odział i tam lekarz - silny facet przechwycił mnie z nadzieja a może się uda zatamować- po kilku uciśnięciach baaaardzo mocnych i dzięki tamponom i adrenalinie udało sie bez operacji.
Musiałam niestety zostać do poniedziałku. mama mimo okropnego samopoczucia obiecuje że poczeka na mnie choćby miała zaprzeć sie śmierci nogami. Udało się jestem przytulam, opiekuję się. Tak bardzo do Niej tęskniłam...
  Temat: spike40 - komentarze
spike40

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-22, 20:31   Temat: spike40 - komentarze
Witam wszystkich. Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie i kciukasy, Jestem w domu, migdały usunięte obydwa - usunęli drugi podobno dla porównania. Gardło bardzo boli aż do uszu, bardziej po prawej stronie. Czekam na wyniki 04.04.11 mam wizytę w szpitalu. Dziś wróciłam bo z mamą pogorszenie - opiszę w swoim wątku na płucnym. Jeszcze raz Wam wszystkim strasznie dziękuje, nie mogłam pisać wcześniej, nie miałam dostępu do kompa.
  Temat: spike40 - komentarze
spike40

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-11, 00:08   Temat: spike40 - komentarze
POTRZEBNE MI TERAZ NIE TYLKO KCIUKI DLA MAMY ALE I DLA MNIE.
CHCIAŁABYM SZYBKO WRÓCIĆ DO MAMY , DO SWOJEJ 3 DZIECI I KOCHANEGO MĘŻA. OBY TEN GUZ BYŁ JAK ZWYKŁY PRYSZCZ. BARDZO POTRZEBNE MI TERAZ WASZE KCIUKASY
  Temat: spike40 - komentarze
spike40

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-11-04, 00:03   Temat: spike40 - komentarze
Kamilu, Kasiu, k2196 dziękuję Wam bardzo za dobre słowo- to balsam dla mojej duszy. Dużo wytrwałości Wam życzę i słońca w ciężkich dniach
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group