1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nowotwory watroby i zoltaczka mechaniczna
soja

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 35860

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-16, 23:09   Temat: nowotwory watroby i zoltaczka mechaniczna
Strasznie mi przykro :-( .
  Temat: nowotwory watroby i zoltaczka mechaniczna
soja

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 35860

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-16, 16:12   Temat: nowotwory watroby i zoltaczka mechaniczna
Moja mama też nie chciała jeść . Dawałam jej ananasa z puszki pokrojonego w drobną kostkę i właściwie tylko to zjadała . Spróbuj , może twojej mamie to zasmakuje .
  Temat: nowotwory watroby i zoltaczka mechaniczna
soja

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 35860

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-14, 23:04   Temat: nowotwory watroby i zoltaczka mechaniczna
Moja mama 7 dni przed śmiercią miała 156,0 umol/l bilirubiny całkowitej . To był ostatni pomiar .
  Temat: nowotwory watroby i zoltaczka mechaniczna
soja

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 35860

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-14, 18:18   Temat: nowotwory watroby i zoltaczka mechaniczna
U mnie było to samo :-( . Mama miała na skórze pełno przeczosów . To skutek wysokiej bilirubiny . Jeśli cię to pocieszy to wcześniejsza diagnostyka nie wiele by zmieniła . Możliwe, że twoja mama zaczyna wpadać w śpiączkę wątrobową . Dużo siły ci życzę .
  Temat: nowotwory watroby i zoltaczka mechaniczna
soja

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 35860

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-14, 17:02   Temat: nowotwory watroby i zoltaczka mechaniczna
jaca27 napisał/a:
zatkane przewody zolciowe sa przez nowotwor?

Najpewniej tak . U pacjentów w tak zaawansowanym stadium choroby nowotworowej pojawienie się żółtaczki oznacza zwykle zbliżający się koniec . Nie jest to żółtaczka mechaniczna, ale miąższowa ( wynikająca z masywnego uszkodzenia wątroby - przebudowa metastatyczna ) . Jak mama się czuje ? Czy jest splątana ? Nie ma kłopotów z koordynacją ? Jak u niej z pamięcią ? Czy ma świąd skóry ?

[ Dodano: 2012-05-14, 17:15 ]
Przepraszam za błąd . Oczywiście może to być żółtaczka mechaniczna .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group