1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dział dla tych, którzy odeszli ?
soja

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 11449

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-12-29, 15:01   Temat: Dział dla tych, którzy odeszli ?
Ewelina Żurek napisał/a:

Choć może dobrze byłoby podzielić działy na: "wciąż walczący" i "tematy zamknięte" (czy jakoś tak). Jedne służyły by do pomagania i otrzymywania pomocy a drugie - informacyjnie. Czy o to Tobie chodziło?

Właśnie o to mi chodziło :-( .
  Temat: Dział dla tych, którzy odeszli ?
soja

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 11449

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-12-25, 14:04   Temat: Dział dla tych, którzy odeszli ?
Chodzi mi o to, żeby wątki osób, które już nie żyją nie mieszały się z wątkami osób, które chorują . Jak wchodzę na wątek mojej mamusi to za każdym razem jakoś tak odruchowo chcę napisać, że mama czuje się dobrze i będzie kolejna chemia i że nadal walczymy :-( . Poprostu muszę przestać włazić w wątek mamuni . Przepraszam, miesza mi się od tego żalu w głowie i różne głupie pomysły przychodzą . Proszę o zamknięcie tego wątku i jeszcze raz przepraszam za kłopot .
  Temat: Dział dla tych, którzy odeszli ?
soja

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 11449

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-12-25, 02:09   Temat: Dział dla tych, którzy odeszli ?
Witam . Przepraszam, jeśli mojego posta umieściłam w złym dziale . Jeśli tak to proszę o przeniesienie . Mam taką propozycję - czy można byłoby stworzyć osobny dział dla wątków osób, które odeszły ? Jakoś mi nie pasują te wątki naszych zmarłych w działach gdzie większość osób nadal dzielnie walczy :roll: . Czy można byłoby zmarłym stworzyć taki kącik z ich wątkami ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group