1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
soja

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259258

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-27, 21:30   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu - trzymaj się kochana :/pociesza:/ . Kiedyś wszyscy się tam spotkamy...........
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
soja

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259258

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-16, 15:39   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu, wiem, że cierpisz i pewnie nie masz czasu, ani ochoty na pisanie, ale daj znać jak się trzymasz :/pociesza:/ . Ściskam cię mocno _littleflower_ .
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
soja

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259258

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-12, 21:53   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusieńko kochana tak strasznie mi przykro :cry: :cry: :cry: . Składam ci wyrazy mojego najszczerszego współczucia. Niech twój tatuś spoczywa w pokoju (*) . Wiem, że to żadne pocieszenie, ale chociaż już nie cierpi. Tak pięknie o nim napisałaś. Napewno jest tam u góry bardzo z ciebie dumny. Kondolencje dla całej twojej rodziny :-( . Przytulam cie mocno :/pociesza:/ .
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
soja

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259258

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-11, 21:24   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu, nie wiem co napisać :-( . Brakuje mi słów. Tak strasznie mi żal :cry: . Przytulam cieplutko ciebie i twojego tatusia :/pociesza:/ .
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
soja

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259258

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-10, 21:51   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu, cały czas myślę co u was :roll: . Gdyby tylko dało się coś zrobić :-( ..................
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
soja

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259258

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-09, 12:11   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Trymaj się jusia :/pociesza:/ . Bardzo mi smutno i przykro, że musicie przez to przechodzić. Mam nadzieję, że twój tatuś jak najdłużej będzie z wami i że nie będzie cierpiał. Przytulam cię mocno :tull: . Jejciu, jak się boję kiedy wchodzę na twój wątek :-( .
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
soja

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259258

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-01, 13:39   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu, za każdym razem kiedy tu zaglądam mam nadzieję, że przeczytam coś pozytywnego. Cieszę się, że twój tatuś czuje się lepiej. Trzymam za niego mocno kciuki :okok" . A ciebie ściskam cieplutko :tull: .
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
soja

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259258

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-26, 23:19   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia, strasznie mi przykro z powodu twojej babci. Niech spoczywa w pokoju (*). Mam nadzieję, że tata ma się lepiej i juz go tak ten kaszel nie męczy.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
soja

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259258

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-17, 22:02   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu, oby twój tatuś poczuł się lepiej i nabrał sił do walki. Trzymam za niego kciuki. Ty też się trzymaj cieplutko. Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group