1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 45
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-23, 17:08   Temat: ewka1 - komentarze
Zaówno jedno i drugie głosowanie jest ważne, dlatego walczymy dalej.
Dziś otrzymałem smsa z zachętą do głosowania na dr nr 1, myślę, że na 10 jeszcze mnie stać... A u Ciebie Ewuś bez zmian. Powodzenia
:mrgreen:
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-21, 20:36   Temat: ewka1 - komentarze
Rejestracja konta jakoś nie chce przejść, czekam już kilka minut i nie mam żadnej odpowiedzi, ale próbuję dalej
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-18, 13:04   Temat: ewka1 - komentarze
No to będziemy badać się z dziadkiem w jednym czasie, też się boję, mimo, że jestem trochę młodszy...
Mamcia chrzestna... niezła fucha, choć ostatnio bywa stosunkowo kosztowna, ale liczy się zaszczyt, i przyjemność.
Pozdrowienia na niedzielę :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-11-18, 14:22 ]
Kosztowna fucha ? Raczej odpowiedzialna. :)
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-13, 20:28   Temat: ewka1 - komentarze
Ewuniu.
Patrząc na takie dzieciątko zawsze twierdzimy, że jest piękne i taki potencjał widać w rysach małego człowieczka...
Na starość jesteśmy już może nie tak piękni i potencjał też został wykorzystany różnie... dlatego to co tkwi pomiędzy dziś i jutro jest takie ważne, bo to nasze całe życie.
Życzę małej Nikoli i Jej rodzicom, aby miała dobre życie, a każdy dzień był podstawą do dumy i radości z każdego przeżytego dnia...

Miłego nie tylko jutrzejszego dnia.
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-07, 13:33   Temat: ewka1 - komentarze
No i kto by pomyślał, że chłop niekiedy przydaje się w chałupie...przynajmniej na niektóre dolegliwości, nie pamiętam kto wstawiał demota w którym pani modli się o siłę do dalszego życia, bo do zarżnięcia męża jest już dawno przygotowana...
Ja w ramach rewanżu polecam ten utwór
http://www.youtube.com/watch?v=3rX_S9eoV7I....
Z gorącymi pozdrowieniami :mrgreen:
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-20, 14:22   Temat: ewka1 - komentarze
Witaj Ewuniu.
Chyba wszyscy odczuwamy pewien spadek formy, tak jakoś cicho u Ciebie, że jedynie jesienią można wytłumaczyć tą ciszę...
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-06, 21:34   Temat: ewka1 - komentarze
Witaj Ewuniu.
Wiem, że Kubuś jest wzorem dla wszystkich, w końcu Mamusia jest wzorcowa, więc nie ma się co dziwić synowi.

Zawsze mam dylemat, gdy spotykam się z sytuacjami nietypowymi, tak jak np opisana przez Kruszynkę...ale chyba jednak lubię być wrednym typkiem i na tak postawione dictum prawdopodobnie siatka starszej pani wylądowałaby w najbliższym koszu na śmieci, a pani miała jeszcze alternatywę, że może skończyć się to jeszcze milej...
Wychodzi na to że jednak nie jestem taki przytulasek, za jakiego staram się uchodzić...może to i lepiej...
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-03, 21:24   Temat: ewka1 - komentarze
Witaj Ewuniu :lol:

Dla mnie też zaczął się rok szkolny, moja pani wróciła do pracy...co prawda w nowej szkole, ale w tej samej gminie, tak, że nie jest zupełnie nowa...

A dzieciaki podobno fajne...
Zastanawiam się niekiedy jak to się dzieje, że nauczyciele są zadowoleni, rodzice są zadowoleni, a ja widząc zachowanie niektórych naszych pociech w tramwaju czy autobusie najchętniej bym odstrzelił takiego smarka za jego zachowanie w miejscu publicznym...

Mam nadzieję, że Twoje dzieciaczki dadzą sobie radę zarówno z nauczycielami jak i nerwowymi obserwatorami, są jeszcze trochę za młodzi na ekscesy, ale za kilka lat.... może być zupełnie inaczej.
Pełen dobrej nadziei i wiary pozdrawiam całą Rodzinę :mrgreen:
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-31, 17:54   Temat: ewka1 - komentarze
Ewuniu
Przykra wiadomość.... ale niestety takie jest już nasze życie.... miejmy nadzieję, że wujek wyjdzie z tego wylewu obronną ręką...
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-29, 22:44   Temat: ewka1 - komentarze
Witam Kuracjuszkę :mrgreen:
Ewuniu, pamiętaj że przed wyjazdem do sanatorium mamy zlot onkologiczny za dwa tygodnie, jakoś nie widziałem Twojej deklaracji na liście u Gazdy, najwy ższy czas to zrobić i nie czekać do ostatniej chwili, zwłaszcza, że jeśli dobrze pamiętam Ty pobyt masz w ramach wygranej w ramach konkursu literackiego.
Mała próba przed występami sanatoryjnymi...
Pozdrawiam serdecznie :-D ;)
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-26, 12:32   Temat: ewka1 - komentarze
Witaj niedzielnie Ewuniu.
Najgorszą zarazą jaką pamiętam z okresu gdy pracowałem w delegacji były dla mnie powroty z domu do pracy... chyba nie było większej kary.
Podziwiam zarówno Ciebie jak i Twojego męża.
Cieszę się że radzicie sobie całkiem nieźle, ale Twoje dolegliwości zdrowotne mogą sygnalizować konieczność dokonania jakichś zmian...
Pozdrawiam z deszczowej Małopolski....
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-23, 18:04   Temat: ewka1 - komentarze
Witaj Ewuniu
Cieszę się że wraca na chwilkę Twój Mąż, może on pomoże w Twoich problemach zdrowotnych, zawsze co chłop to chłop...
Patrząc się na zdjęcie z tymi smakołykami, zwłaszcza wcześnie rano nie ma co za bardzo się dziwić, że pojawiają się problemy gastryczne.... :mrgreen:
Zdrówka życzę i udanego weekendu
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-22, 17:03   Temat: ewka1 - komentarze
Witam serdecznie
Ewuniu myślę że pamięć o tych wypiekach z przed wielu lat nie musi odejść w niepamięć, jak wiele innych dobrych rzeczy.. ciągle jeszcze można kupić mąkę pytlową zrobić zakwas i w zwykłym piekarniku upiec chleb, może nie będzie to taki sam chleb czy bułka jak w prawdziwym piecu chlebowym... ale na pewno będzie to zdrowsze niżeli to co oferują potężne piekarnie produkujące, ale nie piekące chleb.
Pewno że jest to więcej zachodu i energii, niżeli przy zakupie chleba w sklepie, ale niebo w gębie, raz na jakiś czas nie zaszkodzi |buziaki|
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-18, 22:38   Temat: ewka1 - komentarze
Witaj Ewuniu.
Kubuś wróci szybciej niżeli zdążysz zauważyć jego brak, przecie to już prawie facet a nie dzieciak, więc niech się Mamusia nie przeima jego wyjazdem.
Niekiedy z sentymentem wspominam stare dzieje, Centralne Dożynki, Tow. Wiesława, lub Edwarda...To były czasy, to były dożynki i już zupełnie serio, pamiętam do dziś zapach i smak tamtego chleba, dziś szukam go po sklepach piekarniach i... nie ma, żeby było śmieszniej, to trafiłem kiedyś w Niemczech, (który słynie z kiepskiego chleba) chleb nazywany weissenmichbrot, który przypominał chleb pachnący chlebem a nie jakąś malizną zupełnie bez smaku jaką można kupić u mnie we wsi... ech czasy.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: ewka1 - komentarze
roman1130

Odpowiedzi: 626
Wyświetleń: 84709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-15, 10:37   Temat: ewka1 - komentarze
Witaj Ewuniu :flower:
U mnie jakoś nie słychać nic o dożynkach, ja dożynam się na swoich łanach, a dzisiaj odpoczywam, choć wcale się nie zmęczyłem :mrgreen:
Mam nadzieję, że dzieciaki wrócą do pełni formy za chwilkę początek roku szkolnego...trzeba błyszczeć formą.
Pozdrawiam serdecznie :flow: :cmok:
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group