1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór otrzewnej
roman1130

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 31024

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-08-13, 23:14   Temat: Nowotwór otrzewnej
:-( :/pociesza:/ :cmok:
  Temat: Nowotwór otrzewnej
roman1130

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 31024

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-05-01, 19:42   Temat: Nowotwór otrzewnej
Witaj :flower:
Masz absolutną rację podchodząc z dystansem do swoich problemów...
Myślę że zadręczanie siebie i bliskich niczego do sprawy nie wnosi, a potrafi zatruć życie...
Problemem są jednak durne momenty, kiedy coś do durnej łepetyny się przyczepi i nie chce odpuścić.
Zawsze byłem zdrowy, nigdy nie chorowałem poważnie, mam co prawda rozwalony kręgosłup, ale traktuję to jako dolegliwość niezbędną do życia, a teraz trochę mi nieswojo, że muszę stosować tyle ograniczeń.
Syndrom wiecznego młodzieńca, który obudził się brzydki i stary, w dodatku trochę chory :mrgreen:

Pytałaś co ze zjazdem...
Myślę że Gazda nie odpuści, gadał coś o wycieczce w wysokie Tatry zaraz po chemii, może czuł się na tyle dobrze, że jednak pojechał...
To jest szalony człowiek, można się po Nim wszystkiego spodziewać :lol:

Pozdrawiam świątecznie(zawsze lubiłem to święto, i mam w d.. że komunistyczne) |mad3|
  Temat: Nowotwór otrzewnej
roman1130

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 31024

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-28, 21:21   Temat: Nowotwór otrzewnej
Witaj Agusiu.
Często gdy nie wiem co powiedzieć zostawiam sygnał, znak że myślę, że pamiętam... bo wiem jak bardzo tego potrzebowałem...jak potrzebuję tego dziś...
Cieszę się że wynik TK jest pozytywny, wiem, że zawsze gdzieś w nas pozostaje cień niepokoju, zawsze ....
Myślę że nigdy już nie pozbędziemy się niepokoju, obawy, że nasz niechciany gość nie chce nas zostawić.
Nie pamiętam już kto powiedział "Carpe diem... jaki banał" ale to nie jest banał....
Czekanie... to jest to co potrafi naprawdę zabijać.
Pozdrawiam serdecznie ::thnx::
  Temat: Nowotwór otrzewnej
roman1130

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 31024

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-24, 21:55   Temat: Nowotwór otrzewnej
:flower:
  Temat: Nowotwór otrzewnej
roman1130

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 31024

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-22, 13:53   Temat: Nowotwór otrzewnej
Agusiu.
To Forum jest tak skonstruowane, że każdy w każdej chwili może wejść do dowolnego wątku i zostawić swój ślad, zawsze możesz przypomnieć o sobie, swoich problemach przesłaniem wiadomości przez "pw" do dowolnego Moderatora, bo to na nich spoczywa "obowiązek" odpowiedzi w kwestiach merytorycznych nikt nie jest tutaj lekceważony, Twój wpis może zniknąć niekiedy uwadze Administracji, w końcu jesteśmy tylko ludźmi, ale każdy z nas musi też wykazać odrobinę asertywności, przynajmniej niekiedy.
Wklej wyniki swoich ostatnich badań, poproś Richelieu o pomoc i interpretację, zapewniam, że nie odmówi Ci pomocy...
A my będziemy dopingować Cię i wspólnie z Tobą próbować walczyć z chorobą i swoimi problemami.
Przyjaciół nigdy nie jest za dużo, jesteś wszędzie mile widziana, a każde Twoje zdanie znajdzie odzew. ::thnx::

Nie będę doradzać Ci w sprawie bloga.
Zacząłem pisać zanim trafiłem na to Forum, dla mnie była to forma terapii, chciałem dojść do ładu sam ze sobą a nie widziałem możliwości znalezienia rozwiązania swoich problemów we własnym domu i środowisku w którym żyję, zacząłem pisać sam dla siebie, ale w momencie kiedy pojawili się czytelnicy, komentarze, przestał to być tylko dziennik samotnika, powstały dyskusje, niekiedy spory, niekiedy usuwałem czyjeś uwagi które nie odpowiadały mi, lub obrażały mnie lub któregoś z komentujących, bo tacy też się pojawiają...
Pisanie bloga jest wspaniałą przygodą, ale niesie za sobą też wiele przykrych zagrożeń, o tym musimy wiedzieć i liczyć się z tym, że spotkamy nie tylko przyjaciół... wrogów również, tak jak w życiu.

Tak czy inaczej Witaj ponownie wśród nas, pamiętaj najpierw musisz sama pomóc sobie, jak czujesz, że nikt Cię nie zauważa interweniuj, "jak wywalą Cię drzwiami, wracaj przez okno"... dbaj o siebie, a my pomożemy Ci na pewno.
Pozdrawiam serdecznie :flower:
  Temat: Nowotwór otrzewnej
roman1130

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 31024

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-21, 16:03   Temat: Nowotwór otrzewnej
Jakoś zacichło na Twoim Wątku, od listopada minęlo trochę czasu :lol:
Cieszę się że pojawiłaś się na forum po tak długim milczeniu...
Wnioskuję, że obawy z ubiegłego roku znalazły swoje wytłumaczenie i u Ciebie wszystko wróciło do normy, czego z całego serca życzę :flower:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group