1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: soja - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49603

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-11, 21:25   Temat: soja - komentarze (vf7)
Nigdy nie byłem w ciąży... :?ale?:
Jako obserwator mogę stwierdzić jedynie że zaciskanie zębów nie zawsze na mnie działało... to jest naprawdę trudny czas, dla faceta również nawet fakt, że jest to naturalny stan nie przemawia nazbyt wiarygodnie...

Pozdrawiam serdecznie :lol:
  Temat: soja - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49603

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-22, 09:29   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witam porannie :flower:

Do popijającego piwko w przyZOOwym barze podbiega dozorca z ZOO i woła :Proszę pana, pańska żona jest w klatce z lwem!!! na co facet nie przerywając piwa:Mógł nie zaczynać, niech sobie sam radzi...

Soju, skoro już wszystkie etaty Cioć są zajęte, może znajdziesz jakiś wakat dla wujka?... :???: ::thnx::
  Temat: soja - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49603

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-06, 07:30   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witam niedzielnie :flower:
Zawsze gdy czytam i widzę dobrze zagospodarowany ogród dopada mnie zwyczajne przeświadczenie, że zmarnowałem swój czas, bo mój ogród jest zaniedbany do bólu...
praktycznie dopiero teraz mam czas, aby posiedzieć trochę w ogrodzie, do tej pory była to robota tylko z doskoku, teraz dopiero mam czas...
Soju pisałaś o oczku wodnym... cieszyłem się dwa razy, raz gdy zbudowałem i drugi kiedy zlikwidowałem, na pamiątkę pozostało mi ujęcie wody z wodomierzem nie powiązane ze ściekami...
Wychodzi na to, że na optymizm i powód do radości nigdy nie jest zbyt późno....
Poczynając od koszmaru oczka wodnego a na naszej codzienności kończąc.
Pamiętaj, że po szarych wrednych dniach, wychodzi wreszcie słońce, trzeba tylko niekiedy trochę poczekać... czekaj więc |uscisk| :cmok:
  Temat: soja - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49603

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-03, 20:57   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witam Wszystkie Panie :flower:
Soju czytając Twoją wypowiedź... było mi niezmiernie głupio.
Twój ojciec jest mniej więcej w moim wieku, więc wiele cech mamy wspólnych z racji wieku, warunków życia...
Ale jednak różnimy się bardzo, nie dlatego, że ja jestem delikatniejszy.
Jestem jak większość facetów egoistą, ceniącym sobie wygodę, ciepłe łóżko, wygodne ciało partnerki, jestem leniem, który woli chodzić głodny niżeli spróbować zrobić coś dla siebie czy żony...
Może też nie potrafiłbym wytrwać w samotności, gdyby spotkało mnie to co jego...
Ale nie chodziłbym na cmentarz tylko dlatego że wypada, nie obrażałbym ciała kobiety z którą sypiałem przez blisko 40 lat, nie sprawiałbym bólu tym osobom, które powinienem kochać.

Myślę o kobiecie z którą się spotyka...
Zastanawiam się czy przed nią odgrywa kochającego dziadka, ojca...
Być może trafił na samotną osobę spragnioną zwykłych ludzkich uczuć, być może nie wie że dla Twojego ojca będzie tylko kolejnym ścierwem.

Cholernie trudne jest niekiedy nasze życie...
  Temat: soja - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49603

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-03, 09:06   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witam 3majowo :flower:
Zastanawiałem się czy jako przedstawiciel "przeciwnej strony" powinienem wypowiadać się w tej dyskusji...
Z jednej strony w dalszym ciągu uważam się za faceta, z drugiej wszystko we mnie protestuje, przeciw takiej sytuacji jaka istnieje u Ciebie Soju.
Nie potrafię powiedzieć nic na obronę Twojego męża, nie jest dla mnie mężczyzną, nie chcę pisać o swoich osobistych sprawach, ale odnalazłem wiele wspólnych cech czytając wypowiedzi Twoje i Anelii, Tylko że ja jestem z drugiej strony, więc okazuje się że ta druga strona też ma uczucia, też można ją zranić, też może mieć poczucie krzywdy...
Bez względu na to jaka jest moja sytuacja, nie mogę powiedzieć, że postępowanie Twojego męża, czy ojca można wytłumaczyć, usprawiedliwić.
Dla mnie żaden nie jest godny szacunku jako przedstawiciel tej samej płci, pewnych rzeczy po prostu się nie robi...

Myślę, że możesz przenosić uczucia rozczarowania z męża na ojca, jest to normalne i naturalne. mąż krzywdzi Cię, więc czujesz niechęć do ojca za jego (nie znajduję słowa) zachowanie.

Soju myślę że niezwykle konstruktywne i pełne życzliwości opinie Agamaz(!?!) Agi powinnaś wziąć pod uwagę i rozwagę.
Jeśli rozmowa z psychologiem może coś zmienić to dobrze, ale myślę że spakowanie manatków i wystawienie ich na korytarz, może wnieść do sprawy bardzo wiele, przynajmniej będzie świadczyło że dorosłaś do zmian i konkretnego działania, nawet dla damskiego boksera będzie to okazja, żeby przemyśleć swoje postępowanie.
Radykalne rozwiązania są niekiedy konieczne do uzyskania radykalnych efektów.


Soju stała się krzywda Tobie i Twojej Córeczce (jest śliczna) nie pozwól aby drań odpowiedzialny za to, miał szansę powiększać tą krzywdę.
możesz i musisz go powstrzymać... musisz tylko zdecydować się na działanie.

Podziwiam Twoją Mamusię, była Dzielną, Wspaniałą Kobietą...
Rozumiem Twój ból i poczucie straty...

Postępowanie Twojego ojca, nawet jeśli jestem w stanie zrozumieć, uważam że jest po prostu niegodne...
facet w jego wieku musi się już troszeczkę spieszyć... ale nawet dla zachowania twarzy powinien mieć odrobiną klasy, to tak niewiele kosztuje, a jest takie ważne.

Cieszę się że masz Przyjaciółki, które wspierają Ciebie, życzę abyś wzięła pod uwagę przynajmniej niektóre sugestie, które Ci podsyłają.
Zasługujesz na więcej, jesteś tego warta...
Wiem że brzmi to jak cytat z reklamy, ale tym razem jest to prawda |uscisk| ::thnx::
  Temat: soja - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49603

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-29, 21:23   Temat: soja - komentarze (vf7)
Jako mężczyzna, powinienem trzymać stronę męża, który jak coś mówi to chyba wie co mówi...
Ale dziwnie uważam, że to Justyna ma rację w tej dyskusji powyżej...

Czyżby to znaczyło, że to co noszę w spodniach to jednak nie są jaja? :?ale?:
  Temat: soja - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49603

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-25, 22:44   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witam wieczornie :flower:
Mam nadzieję, że odkrywca "kciuków" zostanie za to odpowiednio uhonorowany :flower: jak by nie patrzeć to jest to jeden z najważniejszych działów Forum, a na pewno najmilszy.
Będziemy musieli podpisać petycję do DSS
Co Wy na to Mili Goście?

[ Dodano: 2012-04-25, 22:46 ]
Zawstydziłaś mnie Akos6.
bo ja jak zwykle z pustmi łapami.
Ale czego dobrego spodziewać się po facecie... :<:
  Temat: soja - komentarze (vf7)
roman1130

Odpowiedzi: 414
Wyświetleń: 49603

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-24, 18:12   Temat: soja - komentarze (vf7)
Witaj Soju :flower:
Coś tu za cicho u Ciebie chyba będziemy musieli częściej Cię odwiedzać w podziękowaniu za to że jesteś z nami. :flow: :cmok:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group