1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: banialuka - komentarze
renbaz

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112375

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-14, 13:35   Temat: banialuka - komentarze
Jasne, lekarz zdecyduje.
Wiem tylko jedno, że wycięcie migdałów a ich podcięcie, to różne zabiegi.

Ja miałam zupełnie inne doświadczenie, więc o nim napisałam.

Pozdrawiam
  Temat: banialuka - komentarze
renbaz

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112375

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-13, 22:43   Temat: banialuka - komentarze
[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-02-13, 22:23]
monika30 migdałaki moich dzieci póki co leczymy proszkami i czekamy na efekty, które mam nadzieje w końcu przyjdą bo jak na razie ich brak :-( Ale wiem jedno ze nie poddamy sie operacji póki nie bedzie na prawde poważnego powodu do tego. Bo u wiekszości którzy usuwali takim małym dziecio to po ok. roku odrastały :-(
Moje gardło wyleczone ale niestety antybiotykiem bo inaczej nie dało rady :-( Dokuczało strasznie , ale mam nadziejez e juz nie wróci ;)
(...)

dziekuje raz jeszcze za zainteresowanie.

Pozdrawiam wszystkich
--------------------------------------

banialuka napisała : Ale wiem jedno ze nie poddamy się operacji póki nie będzie naprawdę poważnego powodu do tego. Bo u większości, którzy usuwali takim małym dzieciom to po ok. roku odrastały :-(

hej, skąd takie podejście??? moja córką miała niecałe 4 lata, jak usunięto jej trzeci migdał - do tej pory nie odrósł!!! szczerze powiem, ze jeszcze nie słyszałam, zęby komuś odrosły migdały właściwe, to nie włosy :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:

Ciesze się, że Mama czuje się dobrze!!! Oby tak dalej!!!
  Temat: banialuka - komentarze
renbaz

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112375

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-04, 00:15   Temat: banialuka - komentarze
Banialuka, każda z nas (matka) cierpi wtedy, gdy cierpi jej dziecko, ale bardo często cierpimy za nasze dzieci "na zapas", kiedy one nawet nie myślą o bólu!!!
Wiesz co, ja zaufałam jednemu lekarzowi i nie zawiodłam się. Tez zwlekałam...ale wyszła racja pana doktora:-)
Naprawdę problemy minęły...
Anginy są "niefajne", zostawiają ślad w organizmie, chrapanie męczy dzieci, znam dzieci, u których znacznie powiększony trzeci migdał spowodował wadę zgryzu (ciągle otwarte usta). Decyzja zawsze należy do rodziców.
A ten wiatr w oczy...to nie tylko Tobie...u mnie też dmie i dmie i to zawsze w twarz :evil: :evil: :>>: :>>:
  Temat: banialuka - komentarze
renbaz

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112375

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-01, 23:34   Temat: banialuka - komentarze
banialuka, myślę, że usunięcie trzeciego migdałka, to nie jakiś straszny zabieg, a poprawę przyniesie na pewno. Gorzej, jeśli usunąć trzeba "zasadnicze" migdały, bo są one jednak jakąś ochroną.

Wiem z własnego doświadczenia (moja córka), że dopóki trzeci migdał był i zatykał wszystko co można, powodował stany zapalne, zapalenie ucha środkowego pojawiało się co miesiąc przez rok!!!!, niedosłuch itp. to był problem :evil: :evil: :evil: Po jego usunięciu (moja córcia miała w znieczuleniu miejscowym, zabieg trwał 20 min, wykonany był w Dziekanowie Leśnym) wszystko ruszyło, gorączka, katar, uszy itp., ale po ok tygodniu wróciło do normy. Dziś córka ma 18 lat i choruje sporadycznie.
Zwlekaliśmy z zabiegiem, ale lekarz mnie namówił i jestem mu za to wdzięczna :) :) :)

Może jednak warto zrobić zabieg :?: :?: :?:

a tak w ogóle, to ...biednemu zawsze wiatr w oczy!!!
  Temat: banialuka - komentarze
renbaz

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112375

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-16, 00:37   Temat: banialuka - komentarze
:brav: :brav: :uhm!: :uhm!:
  Temat: banialuka - komentarze
renbaz

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112375

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-13, 00:15   Temat: banialuka - komentarze
Banialuka,
trzymam kciuki :-)
Żeby nam wszystkim dany był choć cień uśmiechu i nadziei...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group