1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bolesne znamiona
rafal194

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 16156

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-15, 21:05   Temat: Bolesne znamiona
Z tymi wynikami to rożnie bywa.Ja miałem już po tygodniu a wyniki na szczęście były dobre.Jakie było moje przerażenie.A przynajmniej mam taka nadzieję ze nikt się nie pomylił.
  Temat: Bolesne znamiona
rafal194

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 16156

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-25, 21:03   Temat: Bolesne znamiona
Dzięki za pamięć wyniki dobre.W środę znów na cięcie.Na miejsce jednego dużego wyciętego znamiona pojawiają się 5 małych które od początku są wypukłe i ostre.
Ja ostatnio zgłosiłem się w prawidłowym terminie zdjęcia szwów i już pielęgniarka zwróciła mi uwagę że mam zaczerwieniono ranę .A okazało się ze szwy się wrosły i miała problem z wyjęciem.A jeszcze chirurg zrobił takie małe supełki.

Daj znać jak będziesz miała wyniki.
  Temat: Bolesne znamiona
rafal194

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 16156

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-11, 23:20   Temat: Bolesne znamiona
izuniapab, Będzie dobrze.Ten na szyi lekarz mówił ze dobrze że wycięliśmy bo mógłby być groźny.Ja odbieram wynik z ostatniego cięcia w piątek.Mija 3 tygodnie staram się nie myśleć nad wynikami.Trzyma kciuki za twoje wyniki.
  Temat: Bolesne znamiona
rafal194

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 16156

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-11, 18:13   Temat: Bolesne znamiona
Betsi,idź do lekarza niech da ci skierowanie na wycięcie.Skoro ociera ci się o stanik.Ja bym tak zrobił,choć nie noszę staników :mrgreen: .Po co kusić los.Ja lekarzowi pokazałem mały pieprzyk ok3mm na szyj ze obciera o kołnierzyk a za 3godziny go nie miałem ,gdyż lekarz stwierdził żeby nie kusić losu.
  Temat: Bolesne znamiona
rafal194

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 16156

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-10-25, 21:56   Temat: Bolesne znamiona
Głowa do góry,wyniki będą na pewno dobre.Nie martw się na zapas bo w histerie wpadniesz.Rozumiem cię mam to samo z żoną. ;) .Głowa do góry.
  Temat: Bolesne znamiona
rafal194

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 16156

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-10-25, 19:57   Temat: Bolesne znamiona
Jak radzi jo_a tylko lekarz.Ważne ze masz już skierowanie na wycięcie. Głowa do góry im bardziej o tym myślisz tym gorzej. Wiem coś o tym bo sam próbuje dorwać skierowanie na dziwne znamiona które czasem swędzą i które powstały po dawnym oparzeniu słonecznym a nikt nie chce dać. Więc nie przejmuj się,podobno nawet najbardziej brzydkie znamiona nie są koniecznie czerniakiem, a czasami się okazuje ze idealne ładne znamiona i to małe okazują się czerniakiem. Głowa do góry i ciesz się życiem i nie martw się na zapas. Bo cię poduszką rzucimy :mrgreen: .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group