1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi z przerzutami do kości
rafal098

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3979

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-12-11, 14:22   Temat: Rak piersi z przerzutami do kości
witam, przepraszam ze tak pozno ale nie miałem dostępu do internetu. Nie będe sie zagłębiał w te wyniki mamy wiem ze na pewno na żebrach i paru miejsach w kręgosłupie I miednicy są przerzuty. Okazało się ze mama była osłabiona bardzo i miała wysoką gorączke przez zapalenie jamy ustnej (grzybica). Mama na razie przerwała chemie i już normalnie je jak wczesniej, odzyskała siły i juz sama się porusza po domu:)
Dziękuje za zaintersowanie. Pozdrawiam!
  Temat: Rak piersi z przerzutami do kości
rafal098

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3979

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-12-08, 09:30   Temat: Rak piersi z przerzutami do kości
Witam.

Moja mama ma 55lat, miała 7 lat temu amputacje piersi, potem wróciła do pracy normalnie
i półtora roku temu wykryto przerzuty do kości.

Obecnie mama bierze chemioterapie,
wiem że nie ma żadych innych przerzutów, trzustka i inne narządy wewnętrze prawidłowe, płuca również.
Mama jest bardzo sprawna psychicznie, do tej pory chodziła sama tylko z przerwami bo ją kręgosłup bolał.
Teraz niestety doszła jakas niemoc w nogach, i mrowienie. MAma troche mało je i sama juz boi sie wstawać.

Moje pytanie brzmi. Czy to bedzie juz tak zawsze? jest nadzieja jakas ze to wróci do normy i mama zacznie chodzic jeszcze?

Mama prawdopodnie przerwie chemioterapie bo nie chce zeby bardziej to wyniszczyło organizm.

i drugie pytanie : są jakies sposoby leki cokolwiek co pomoze odzyskac sprawnosc chociaz do poruszania sie po domu?.

Strasznie przykro mi to pisac ale lepiej chyba zyc pół roku i w miare poprawnie funkcjonować niż rok leżeć przykutym do łóżka.

Pozdrawiam Rafał
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group