1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak przerzutowy o nieustalonym ognisku pierwotnym
poli

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 7936

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-04-07, 08:14   Temat: Czerniak przerzutowy o nieustalonym ognisku pierwotnym
skiper napisał/a:
Biofanka tak jak napisałem: anonimowości nie popieram absolutnie, odpowiedzialnośc za słowa tak.

To myślę jest również sens naszego regulaminu :) Jeżeli napiszę, że nie polecam wizyty u dr X z takieg, a takiego powodu, będę się musiała podpisać i podać swoje dane kontaktowe. Wkleiłam ten fragment "ku pamięci", najlepszą cenzurą jest w moim mniemaniu autocenzura. Tak jak napisała biofanka,
biofanka napisał/a:
W momencie kiedy musimy własnym nazwiskiem odopwiadac za słowa ważymy je bardziej dokładnie.


p.s. mój e-mail widzę "niewidoczny" - zaraz porawię ;)
  Temat: Czerniak przerzutowy o nieustalonym ognisku pierwotnym
poli

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 7936

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-04-06, 09:57   Temat: Czerniak przerzutowy o nieustalonym ognisku pierwotnym
Z regulaminu forum:
Cytat:
Na Forum obowiązuje zakaz krytyki wszelkich osób trzecich z użyciem danych mogących te osoby jednoznacznie identyfikować (w szczególności mowa o imieniu i nazwisku, ale i o miejscu pracy etc.) w sposób anonimowy.
Jeśli kogoś imiennie krytykujesz - podpisz się (tj. również ujawnij swoje dane osobowe) oraz zadbaj o to, by umożliwić kontakt z Tobą (w profilu oznacz swój adres email jako jawny).
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group