1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
pixi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99463

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-30, 12:03   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Awilem, wreszcie jakieś pozytywy -coś się zaczęlo dziać - jeszcze wrócą dla Was dobre dni :-D
czego serdecznie Wam życzę :flow: :in_love:
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
pixi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99463

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-25, 14:05   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Awi, nie chcialabym Ci zrobić zludnych nadziei, ale bóle w kręgosłupie nie muszą pochodzić od meta - mogą być efektem po naświetlaniu.
Mój mąż też bardzo cierpiał z powodu bólu w plecach i obawiałam się przerzutów. Zrobilismy rezonans i okazało się, ze jest popromienne stłuszczenie szpiku, wielopoziomowe nadłamania blaszek granicznych trzonów kręgowych i przeciążeniowy obrzęk szpiku i że zlamania są na tle osteoporozy , a nie z powodu meta! Może u Was jest podobnie?
A jeśli chodzi o kaszel, to może to infekcja - Mąż, po dwóch, ponad, miesiącach bez kaszlu, kaszle bardzo mocno, a ja razem z nim- zapalenie oskrzeli mur-beton., ale założyłam mu plaster( ale my mamy Transtec, a nie Fentanyl - nie wiem, co lepsze) i kaszel i duszność zmalały.-( oczywiście,zaraz po świętach lecimy do pulmonologa)-
A jeśli chodzi o psychikę - to , gdy przestanie boleć i dusić, chęć walki z pewnością wzrośnie.
Przesyłam świąteczne uściski
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
pixi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99463

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-08, 12:40   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Awilem, nie poddawaj się, przekonaj Mamę, ze powinna udać się do innego lekarza, chociażby na konsultację. Kiedyś przy łóżku chorego zbierały się konsylia lekarskie, teraz nie ma tego zwyczaju, ale i tak trzeba zasiegać opinii róznych lekarzy. Na tym forum jest wiele przykładów na to, że żaden lekarz nie jest alfą i omegą - informacje od nich trzeba gromadzić jak cegiełki - jeden powie o tym , drugi o tamtym, ale jak wszystko razem poskladasz, to mozna znaleźć sposób na dobre leczenie.
Twoja mama jest zmęczona chorobą i moze troche ogarnia ją zwątpienie, ale wlaśnie spotkanie z innym lekarzem może w nią tchnąć nową nadzieję, szczególnie, gdyby udało się mu poprawić jej samopoczucie.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
pixi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99463

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-04, 19:18   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
podpisuję się pod tym dwoma rękami
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
pixi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99463

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-15, 00:55   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
:)
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
pixi

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99463

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-14, 23:56   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Mój mąż zakończył chemię w maju. W lipcu byla progresja i najbardziej mu dokuczaly węzły w sródpiersiu. Mial naświetlanie przez 5 dni - poprawa była praktycznie natychmiast. Wszystkie dokuczliwe objawy ustąpily.
Awilem, myślę, że i Twoja mama odczuje szybko ulgę - serdecznie jej tego życzę :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group