1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 21
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-21, 00:05   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
jusia- puk...puk...
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-18, 00:31   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
gontcha napisał/a:
ak w weekend to i ja się wproszę
|happy| :-D
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-17, 23:45   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
jusia napisał/a:
MaFi, zapraszam na kawkę :) .

to ja też chcę na kawkę <prosi> :-D
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-16, 11:43   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
JaInko :flow:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-16, 08:48   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia :cmok: podpisuję się pod tymi wypowiedziami :) naprawdę jesteś świetna :in_love: -przecież masz okres żałoby, a mimo to pomagasz innym ( m.i. mnie ::thnx:: )- próbuję być podobna do Ciebie, ale nie potrafię - cokolwiek napiszę , jest tak beznadziejne, że to od razu kasuję, i chyba ten stan ogłupienia się nasila, bo nawet teraz myślę nad każdym wyrazem :-(
TY jesteś dzielniejsza - :flow: :heart:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-14, 01:37   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
jusia _itsme_ :cmok:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-23, 11:24   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
jusia napisał/a:
Więc zostałam sama,sierotka.
:/pociesza:/ :/pociesza:/ :/pociesza:/ :/pociesza:/ :tull: :tull: :tull: :tull:
jusia napisał/a:
Ciągle czytam,szukam,co mogłam jeszcze zrobić,co przeoczyłam,co tak bardzo zawaliłam

JUsia, zrobilaś wszystko, co można bylo . Tak krawiec kraje, jak materii staje.
przecież i tak wiadomo, że to gra o czas - wywalczylas tyle, ile sie dalo. Więcej nie szło. Ale Twoj Tatko wiedzial, że walczysz o niego i wiedzial, że wkładasz w to cale serce.
NIe szukaj błędów w swoim postępowaniu - zawsze musimy dokonywać jakichś wyborów i zawsze towarzyszą temu wątpliwości, czy to wlaściwa droga. A moze , gdybys zrobila inaczej, byłoby gorzej?
Kiedy mój Tato umarl, zlościly mnie powiedzenia w stylu - czas leczy rany. Wydawalo mi sie, że to byloby jeszcze straszniejsze, gdybym przestala odczuwać ból po jego stracie- tak , jakbym go zdradziła - on umarl, a ja nie cierpię. I że to uczucie, to ostatnie, co mnie z nim łączy.
Teraz wiem, że jest inaczej. Ból zniknął, a on mieszka we mnie. Widzę, jak siadal na fotelu, slyszę jego ulubione żarciki, jak się śmiał.Nie mogę z nim porozmawiać, ale i tak wiem, co by mi powiedzial, co doradzil.Nie ma go, a jednocześnie jest. Trudno to wytlumaczyć, ale doświadczysz tego samego. Ból zniknie, a zostanie dobra pamięć.

Przytulam Cie mocno, najmocniej, jak tylko potrafię
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-13, 00:49   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia - tak mi przykro...
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-12, 10:37   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiukochana, jestem z Wami....
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-08, 22:30   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu wiem, jak się czujesz -przechodzicie przez etap, o którym samo myślenie jest udręką- to jest właśnie to, czego boję się najbardziej na świecie. NIe potrafię Cię pocieszyć -płaczę razem z Tobą. Boże, dlaczego to wszystko jest aż tak koszmarne
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-04, 11:30   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiumój mąż dostał na wymioty ( zwracał po każdym kaszlu) metaclopramid- pomogło " od ręki". Nie wiem, czy to sprawdzi się w przypadku Twojego Taty, ale możesz chyba zapytać, najwyżej powiedzą ,że nie.
W tej chorobie zmiany samopoczucia zachodzą bardzo szybko i niespodziewanie, a my szarpiemy sie pomiędzy skrajną rozpaczą i nadzieją. Życzę Wam, żeby tej nadziei było więcej :)
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-31, 20:43   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia cieszę się razem z Tobą <uscisk>
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-29, 11:04   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia ?
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-29, 02:26   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu trzymaj się jakoś , kochana :/pociesza:/ to, przez co przechodzicie, jest bardzo trudne. Mam nadzieję, że ten lekarz przyjedzie z samego rana i że pomoże Twojemu tacie, tak strasznie mi Was żal :tull:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259240

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-22, 19:20   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia, przytulam Cię cieplutko :/pociesza:/
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group