1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
pixi

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43402

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-25, 00:42   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
naświetlania powinny przynieść ulgę - dużą, ale przez pierwsze dwa, trzy dni samopoczucie może być nie najlepsze.
Jęśli chodzi o diagnozę, to ja wzielabym wycinki i kostki parafinowe i zlecila badanie w Łodzi - dokładny adres znajdziesz na forum w dziale "Centra onkologii.."koszt ok.200zl
NIe napisalas własciwie, na jakiej podstawie lekarka doszła do wniosku, że to rak płuca, skoro histopat mówił o innym raku. Czyżby na oko ?!

[ Dodano: 2010-05-25, 00:45 ]
czy możesz przytoczyć histopat -pierwszy i drugi wynik ( bo dobrze zrozumiałam, że są dwa?)

[ Dodano: 2010-05-25, 00:51 ]
kalina napisał/a:
(ja już sama nie wiem skąd ten rak wziął swój początek,ważne aby trochę chociaz tacie pomogli).

jeśli nie będą wiedzieli dokładnie - to nie pomogą, a zgadywanie "na oko" nie jest najlepszą metodą diagnozowania raka
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
pixi

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43402

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-18, 15:55   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
kalina, jeszcze dzisiaj, jeśli zdążysz , zapisz tatę do hospicjum- lekarz z pogotowia może sobie nie poradzić w razie duszności. W hospicjum pracują specjaliści - wiedzą , jak ulżyć pacjentowi. Duszenie się jest torturą.
Z porad i pomocy hospicjum można korzystać dopiero po zapisaniu pacjenta.Zapisanie do tej placówki nie wyklucza leczenia onkologicznego, a bez tego lekarze hospicyjni mają związane ręce, więc dla dobra taty zrób to jak najszybciej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group