1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 93130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-23, 14:48   Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
Bocku zatem jutro pedzicie na chemie? Jak mama sie czuje? Antybiotyki pomogly? Ma ona na jutro zlecone jakoes dodatkowe badania, procz standardowych krwi?Gdzie mama sie leczy? Pozdrawiam Was bardzo...
  Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 93130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-11, 13:10   Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
Bociek - koniecznie pisz co sie dzieje, i jak mama ... jak będzie wyglądało dalsze leczenie - jakie są plany? Jak TK i inne badania? Co z chemią dootrzewnową? Serdecznie Was pozdrawiam i kibicuję ...
  Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 93130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-05-05, 20:22   Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
Bociek, co slychac na froncie? Jak mama sie czuje w polowie chemioterapii? Jak wyniki? Pozdrawiam
  Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 93130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-04-12, 23:08   Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
Bociek, co u Was? Jak mama? Jak wyniki? Pozdrawiam
  Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 93130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-26, 16:49   Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
Bociek jak mama się czuje? już kilka dni po chemii, więc mam nadzieję, że do siebie dochodzi .... co to za chemia, że 5 dni w szpitalu była? Bedzie kontynuowana? Serdecznie Was pozdrawiam....gdzie się mama leczy? W Wawie?
  Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 93130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-22, 14:14   Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
Przepraszam, oczywiscie chodzilo o 2,5-5mm.....
  Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 93130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-22, 09:02   Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
Bociek i co Ci sie udalo ustalic odnosnie hipec? Sa szanse na to? Moja mama miala wlasnie to podane podczas operacji tydzien temu. Prpfesor operujacy powiedzial, ze to ma sens jedynie kiedy wszczepy nie sa wieksze niz 25-50 2,5-5,0 mm. U mojej mamy zostawili wszczepy na krezce jelita cienkiego, ale podobno nie wieksze niz 25mm i dlatego podali ta chemie....jak sie czuje mama? Jakie dzialania podjete dalej?
  Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 93130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-14, 23:19   Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
Bociek, a ta chemie dootrzewnowa miala podczas operacji, czy pozniej miala wlewy? Bo ta hipertermia to tez dootrzewnowa jest, prawda? Jak sie czuje mama?
  Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 93130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-12, 13:41   Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
Bociek - na dzień dzisiejszy moja mama jest zakwalifikowana na radykalną operację (być może cytoredukcję) i w planach jest podczas tej operacji chemia dootrzewnowa. Wszystko ma się odbyć w najbliższy czwartek, ale czekamy jeszcze na wynik PETa, bo nie wiemy gdzie jeszcze to cholerstwo jest ... mam nadzieję, że tylko w brzuchu bo inaczej ... aż nie chcę myśleć ... mama leczy się w CO w Bydgoszczy i oni tam to robią, ale nie wiem jak to wygląda u osoób, które leczą się już od dłuższego czasu - u mamy wykryto wszystko 5 tygodni temu ... więc wszystko na świeżo ... jest po jednej operacji - zwiadowczej - a teraz ma mieć radykalną - na ile się da ... a widzę, że Wy z mamą walczycie od dłuższego czasu - podziwiam Waszą siłę i determinację i życzę jej jeszcze więcej.... napisz czy udało Ci się coś dowiedzieć o tej terapii juz w trakcie wdrożonego standardowego leczenia - kazde info będzie przydatne. Pozdrawiam Was cieplutko i gratuluję Twojej Mamie tak wrażliwego i oddanego syna :)
  Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
pelasia

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 93130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-08, 23:38   Temat: Rozsiew nowotworowy: prawdopodobnie od raka jajnika
Bociek czytam Wasza historie i naprawde Was podziwiam i dziekuje za Wasza sile.....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group