1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: lopenka - komentarze
padrone33

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57361

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-12, 19:56   Temat: lopenka - komentarze
Lopenka starajcie sie być przy nim , wiem że czasmi to jest bardzo trudne ale trzeba sie starać bo niestety czasu jest chyba niewiele a to ważne żeby być przy nim wiem to , jest szcześliwy że dane mi było byc przy moim Tacie jak odchodził ...
trzymaj sie , cięzka prówba przed Toba , ale nadchodzi dla niego ulga , wierz mi ......
trzymajcie sie
  Temat: lopenka - komentarze
padrone33

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57361

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-30, 14:39   Temat: lopenka - komentarze
Lopenko trzymaj , sie starajcie sie być przy Tacie te nagłe pobudzenia i nispotykana złość to niestety przypadłośc Naszych chorych , ni tylko z przerzutami do mózgu , mój tata tez był złosliwy i czasmi wulgarny wrecz, najgorsze w tym jest to ze zawsze wybiera najblizszych tu była moja mama, bardzo dzuo czasu spedzałem na rozmwach z nią ze to nie jej mąz mój tatko to mówi... tak juz jest :(
Postarajcie sie być przy nim wciąz , pytasz jak długo to potrwa hmmmm myslę że sie sami zorientujecie to przykre ale tak jest , wracaja wspomnienia
trzymam kciuki na prawde mocno
R.
  Temat: lopenka - komentarze
padrone33

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57361

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-24, 15:01   Temat: lopenka - komentarze
Maxdata 26 to szaleństwo co piszesz 300km , przypomniałem sobie jak ja jechałem do Warszawy z chorym tatkiem ponad 800km w dwie strony fakt ze autem ale w takim stanie nie miało to znaczenia i tylko po to zeby 5minut być w gabinetcie po 5cio godzinnym oczekiwaniu .....
  Temat: lopenka - komentarze
padrone33

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57361

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-24, 14:56   Temat: lopenka - komentarze
Lopenko Basiu skad ja to znam , ten brak miejsc ten dziwny wyraz twarzy u lekarzy oni tu znów ...? , szał kazdy przeciez zasługuje na odrobine uwagi a przeciez "Nasi" chorzy chyba w szczególnosci powinni ja miec i zasługują jak nikt ...!
Przykro mi sie robi jak czytam o Twoim tacie że odesłali go do domku ....(wspomnienia)
Trzymaj sie wiem ze to banał , ale cóz mamy tylko takie narzedzia słowa wiec korzystamy z nich
pozdrawiam i ściskam
R.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group