1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dylemat związany z (?)chłoniakiem
pablo299

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4657

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-05-09, 21:57   Temat: Dylemat związany z (?)chłoniakiem
RTG klatki piersiowej i tomografie brzucha akurat kilka dni przed wystąpieniem tych objawów
  Temat: Dylemat związany z (?)chłoniakiem
pablo299

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4657

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-05-06, 20:56   Temat: Dylemat związany z (?)chłoniakiem
19 lat, palę papierosy, hematologa mam 10.05 może coś się dowiem. Świąd skóry, wydaje mi się że tak choć niezbyt uciążliwy. Suchy kaszel tak, infekcje pasożytnicze z 2 miesiące temu nie teraz raczej tez, duszność lekka czasami, poty nocne też ale dość umiarkowane. Pierwsze USG to tak jak w pierwszym poście, odczynowe, w wymiarach jak napisałem, drugie to przy wizycie u lekarza prowadzącego w sprawie biegunek, mam zdjecie gdzie ten stary węzeł ma 2,5 cm podzuchwowe w pakiecie po 2 cm oba, kształt bardziej jak elipsa i jedna sprawa po zastrzyku z dexavenu w szpitalu bo nie dawałem już rady objawy przeszły na jakieś 2 dni i wszystkie wezly poza tym jednym co jest półroku zzniknęły potem wróciły spowrotem, wieksze. Wybaczcie że szukam tu diagnozy, pomocy ale już nie wiem co dalej z tym robic. Dziękuję za pomoc.
  Temat: Dylemat związany z (?)chłoniakiem
pablo299

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4657

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-04-04, 15:03   Temat: Dylemat związany z (?)chłoniakiem
Witam, chciałbym jeśli to możliwe otrzymać tu od kogoś poradę co zrobić... Mianowicie od października ub. Roku występowały u mnie codzienne biegunki, od września ciagły stan podgoraczkowy( 37,2-37,7), od grudnia mam powiększony jeden węzeł chłonny podżuchwowy(!niebolacy), w styczniu schudlem 10 kg(71-61) biegunki ustąpiły po podawaniu asamaxu około tydzień temu powiększyły mi się węzły na całej szyi, na USG szyi, podżuchwowy 15-17mm po stronie prawej 16-18 po lewej, obustronnie w okolicach bocznych 10-11. Występowały u mnie objawy ucisku wręcz duszności na szyi, po podaniu sterydów(niestety nie wiem jakich) objawy duszności ustąpiły i dzień później pojawiła się gorączka wraz z objawami przeziębienia czyli bóle gardła głowy uszu, katar. Wczoraj ustąpiła gorączka i wróciły objawy ucisku i bólów szyi. Lekarz rodzinny przepisał antybiotyk który właśnie biore. Co do badan: kolonoskopia w grudniu nie wykazała nic niepokojącego, gastroskopia, Stany niezytowe nadzerkowe żołądka i dwunastnicy, bez innych większych zmian tomograf komputerowy brzucha 2tyg. temu nie wykazał żadnych zmian, w badaniach krwii, tarczycy trzustki i każdego innego organu nie ma odchyleń od normy. Ostatnie wyniki krwii już przy objawach ucisku wykazały nieprawidłowości: LYM 3.352(1.2-3.2) LYM% 40.55(20-40) lym te wyniki są delikatnie powiększone przy każdym badaniu krwii tak jak - EOS% 5.186(2-4).PDW 20.11% (10-19) eFGR 103.5 (<60) Anty EBV IGG + 25.23. Proszę o poradę czy po skończeniu brania antybiotyku udać się do onkologa, jakie zrobić badania diagnostyczne, gdyż jestem już po prostu w tym zagubiony i nie wiem czy martwie się na zapas czy mam ku temu podstawy. Będę wdzięczny za każdą porade. Pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group