1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak Brodawki Vatera????
olka123

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 23149

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-08-01, 10:35   Temat: Rak Brodawki Vatera????
Raz tato miał atak trzustkowy,wszysko zaczelo go piec, to bylo straszne( jego stan ogolny wtedy byl dobry) zadzwonilam na pogotowie bo on nie byl w stanie wstac. Jak pani zapytala sie czy choruje. Powiedział rak trzuski. to powiedziałą,ze za godzine moga przyjechac...zmotywowalismy tate i ubral sie i pojechalismy sami.W dzien smierci taty, tato byl bardzo nie spokojny. My mielismy taka aparature, ktora pomagala mu oddychac. w pewnym momencie tato przestal oddychac...ja szybko zadzonilam na pogotowie przyjechali po dziesieciu minutach tatus po chwili znowu zaczal oddychac ale nadal byl nie spokojny jak by cos go bolalo. dali tacie w zastrzuku lek przeciwbolowy. I ciesze sie,ze oni przyjechali bo tato oddychal juz spokojniej nie wiercil sie...takjakby byl spokojniejszy. Mniej wiecej po 1,5 godziny odszedl i wtedy dzwoni sie po lekarz rodzinnego on przychodzi i stwierdza zgon.. Moj tato przez 3 tygodnie przed smiercia chodzil juz zółty. Ta bilirubina to paskutctwa. Jak juz jest wysoka to np moj tata mial omamy, gadal niestworzone rzeczy mial wrazenie jakby gdzie indziej byl i to trwalo wlasnie te 3dni. Ale lekarz powiedzial nam,ze ta bilirubina lagodzi bol czyli,ze przez to może mniej cierpial. Bo podobna ludzie z rakiem trzuski umieraja w strasznych bolach.. a tu ta bilirubina lagodzila bol. Nie wiem jak to mozliwe ale to slowa lekarza..
  Temat: Rak Brodawki Vatera????
olka123

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 23149

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-07-31, 23:28   Temat: Rak Brodawki Vatera????
Hmm jak dlugo sie zyje..? Nie ma reguły. Jest róznie liczy sie stopień zaawansowania chory ale to tez dziwnie działa. u mojego taty w listopadzie po operacji rak glowy trzustki stopien złosliwosc 1 przezuty wystapily juz w lutym i lekarze byli baaaardzo zszokowani,ze tak szybko przy G1. Od rozpoznania choroby tatus żył jeszcze 8 miesiecy i zapowiadało sie,ze bedzie jeszcze dlugo zył bo czuł sie w miare dobrze,chcemie znosil rewelacyjnie. A pogorszenie potrwało 3dni. Lekarz mówił,ze wazna jest bilirubina, jesli ona jest wysoka i nie ma szans na operacje to jest kiepsko... Ale pamietajcie kazdy przypadek jest inny takze 3mam kciuki za dziadka!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group