1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gonia - komentarze
niki

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84757

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-16, 22:18   Temat: Gonia - komentarze
Gonia, nieświadomie zrobiłas mi ogromną przyjemność tym utworem
dziękuję :-D
  Temat: Gonia - komentarze
niki

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84757

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-13, 23:25   Temat: Gonia - komentarze
kmis757 napisał/a:
Gonia;- piszę do Ciebie bo jestem ojcem 36-ścio letniej córki;
- piszeę do Ciebie bo wiem co to ból, cierpienie, rozpacz po stracie bliskich,
- piszę do Ciebie bo jako młody 36-ścio latek straciłem Ojca,
- pisze do Ciebie bo jako 42-wu latek straciłem Mamę,
- pisze do Ciebie bo jestem "Onkologiczny",
- piszę do Ciebie, bo dzięki Twórcom tego Forum, jestem członkiem naszej Forumowej Rodziny,
- bo czytając Twoje posty czuję, że mam takie prawo i obowiązek...

Rozumiem bardzo dobrze Twoje Cierpienie i ból po stracie Taty... Niespełna rok temu, pod koniec swego onkologicznego leczenia, gdy chemia i długa radioterapia wyniszczała mój organizm (mimo, że w dobrym celu), towarzyszyła mi myśl, że gdybym nie wygrał z chorobą i Pan Bóg zadecydował by o moim odejściu, to przysporzę tym ogromnego bólu i cierpienia swej żonie, córce, wnuczce... Tak, oprócz innych myśli ta była bardzo silna... Nigdy jednak nie chciał bym aby moja córka w ten sposób cierpiała gdy ja odejdę. Myślę, że również nie chciałby tego Twój Śp.Tatuś. Żaden rodzic nie chce tego dla swojego dziecka, tak za Życia jak i po Śmierci...

Każdy ma prawo przeżywania swej żałoby na swój sposób. Ja czynię to w swej pamięci, w częstym odwiedzaniu ich na cmentarzu, modlitwie. Zawsze gdy jestem na cmentarzu, gdy spojrzę na imiona rodziców to tak jak bym ich widział. Rozmawiam z nimi a gdy odchodzę z cmentarza dotykam nagrobek, żegnam się z nimi, to jest taka moja wieź z nimi... I Ty Goniu poszukuj swej drogi, więzi z Tatą...

Musisz pogodzić się ze swoja stratą, żyć pełnią życia, bo tego na pewno pragnie i Twój Śp. Tato. Powinnaś wyciszyć swoje emocje. Pamiętaj, że jest to Forum Onkologiczne i jesteś czytana przez wielu chorych, którym na pewno jest bardzo przykro i jeszcze trudniej znosić swoje cierpienia... Dziś miałem bezsenną noc gdy wczoraj, późnym wieczorem, przeczytałem kolejny Twój smutny, ujmujący post. Wiele osób po stracie swoich bliskich po chorobie onkologicznej jest tu na forum, czyta nas Onkologicznych, rozmawia z nami i jesteśmy im za to bardzo wdzięczni. Jest to nam bardzo potrzebne. Nikt tak bardzo jak Wy nie jest w stanie nas zrozumieć. Może w tym znajdziesz odrobinę ukojenia...

DUM SPIRO SPERO = PÓKI ODDYCHAM MAM NADZIEJĘ
- póki żyjemy mamy tę nadzieję z nią chcemy żyć...

Post ten kieruję także do wszystkich piszących w podobnych tematach, których tu na Forum jest coraz więcej lecz uważam ze zbyt daleko idących...

Jeśli Ciebie uraziłem; przepraszam. Jeśli mnie i nas "Onkologicznych" zrozumiałaś to wielkie dzięki...


post kmisa jest bardzo mądry ,
moze warto go przeczytac kilka razy i uzmysłowić siebie że on ma 100% racji

on i nie tylko on ma prawo się bać, ze przeczyta to ktos ,kto bardzo kocha tych chorujących tutaj obecnie
Te nasze wspomnienia o naszych juz odeszłych kochanych osobach( to jeszcze jest dobre) ale nikt z chorych zyjących nie chce nawet myśleć ze ktoś bliski będzie tak bardzo cierpiał
, nadmiar emocji moze szkodzić innym, tym którzy walczą obecnie i nie wiedzą czy wygrają tą walkę
jest im trudniej czytajac jak bardzo cierpicie, bo boją się także cierpienia swojej rodziny
zrozumiałam to tak ,że po prostu możemy straszyc chorych i ich bliskich , naszą zbyt mocno eksponowaną żałobą
  Temat: Gonia - komentarze
niki

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84757

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-23, 00:04   Temat: Gonia - komentarze
Goniu ja dołączę do modlitwy także twojego tatę i tate Anelii

pomodlę sie za wszystkich naszych utraconych ojcow, kochanych i bardzo nam bliskich a tak juz teraz dalekich
marysiax i za twojego tate takze sie pomodlę
  Temat: Gonia - komentarze
niki

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84757

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-15, 18:15   Temat: Gonia - komentarze
::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Gonia - komentarze
niki

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84757

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-15, 18:14   Temat: Gonia - komentarze
Goniu ja tez wybierałam trumnę,
ja byłam z tatą do końca, moj tata umarł w domu ,
w momencie kiedy odchodził szepnęłam - idz i poczekaj na nas
my ubralismy Go w domu

przed tobą chyba najtrudniejszy czas, kiedy trzeba będzie pożegnać tatę na zawsze
będę o Tobie myślała wtedy
ta ostatnia droga Taty jest bardzo trudna dla tych co zostali

Anelio Goniu Wasi tatusiowe się juz poznali ,tam w Niebie,
teraz są juz przyjaciółmi
pomodlę się za Nich i swojego tatę także
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group