1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Anelia - komentarze
niki

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148102

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-15, 19:25   Temat: Anelia - komentarze
ja także juz zapisałam zeby nie zapomnieć

Justyna tobie by sie cos przydało bo teraz to nie zazdroszczę, nie jestes ze stali i normalnie sie boisz,,wiem że tak jest , kazdy by sie bał
a musisz czekac- czekanie to stres i widzisz co sie robi, ?
błedne koło czasem leki sa potrzebne
pomysl o tym
sorry Anelia ze w twoim temacie ja tak do Justyny ale pasuje mi tu idealnie stres nastorj i leki
  Temat: Anelia - komentarze
niki

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148102

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-14, 18:40   Temat: Anelia - komentarze
Anelia lekarka przepisała ci pol tab na noc, nie dlatego zebys lepiej spała gdyby ci go przepisała na rano wtedy nie mogłabyś jezdzic samochodem
a branie tego leku na noc to sposob aby uniknąć
otępienia w dzien
moze cos bardziej nowoczesnego i słabszego jak Mirtagen , coaxil ?bioxetin
na silnie bole głowy krople Dihydroergotamina( na receptę ,) moze wypisać lekarz rodzinny
ja przy stresie od razu mam silny bol głowy i wymiotuje po kilku godzinach zaczyna sie karuzela( wolę nie wstawać)
  Temat: Anelia - komentarze
niki

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148102

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-30, 22:27   Temat: Anelia - komentarze
Katarzynka36 napisał/a:
Jesteś do Tatki bardzo, ale to bardzo podobna...

mało powiedziane ze podobna,

jesteś jak On,oczy włosy, wzrost budowa -tata był bardzo przystojny
oboje o urodzie cyganów( komplement ,żeby nie było wątpliwości)

filmik super- pięknie zrobiony widać ze sercem
  Temat: Anelia - komentarze
niki

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148102

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-30, 18:10   Temat: Anelia - komentarze
Anelia napisał/a:
No i popłakałam sobie , tego potrzebowałam od jutra zaczynam nowy dzień !
Jeszcze raz dziękuję forumowiczom za wsparcie za pomoc ciepłym słowem. Poznałam wiele wspaniałych dobrych duszyczek tutaj ...


to zabrzmiało jak pożegnanie myslę ze Ty tu jednak zostaniesz no nie

ja miałam taki kryzysowy wieczor po swiętach, poryczałam sobie dosyc mocno - nie przyniosło to jakiejś ulgi ale czasem inaczej sie nie da
  Temat: Anelia - komentarze
niki

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148102

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-15, 17:46   Temat: Anelia - komentarze
Anelia potrzebuje takiego wyrzucenia z siebie wszystkich emocji to pomaga i oczyszcza a tutaj ludzie rozumieja wiecej niz ktos kto stoi obok , rodzina czesto jest wsparciem, ale nie zawsze i wtedy gdy ta rodzina sie nie sprawdza nie da się inaczej
wyzalenie sie wyrzucenie z siebie zalu i bólu pomaga,

Anelio zaskoczyla mnie postawa twojej mamy , wcześniej zakładałam ze może każdy cierpi inaczej , ale masz rację
oni zachowuja sie jakby nic sie nie stało ,
jestes w tym bolu sama,i chyba rozmowa z mama niczego nie wyjasni , moze tylko bardziej boleć
jesli ma ci to przynieśc jakies ukojenie to pisz ,

Zebra ty tak samo, piszcie i wyrzucajcie z siebie ten bol ,bo inaczej on was złamie,
bardzo wam wspołczuję
  Temat: Anelia - komentarze
niki

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148102

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-12, 21:45   Temat: Anelia - komentarze
dziewczyny kochane kazdy w inny sposob przezywa załobę, nie wolno nam oceniać bliskich , ze robią to inaczej , moze to jest ich bunt przed tym co się stało, moze nie potrafią lub nie chcą inaczej
kazdy ma swoj bol w sobie,
jeden będzie omijał wszystko co kojarzy się z ukochanym zmarłym , drugi będzie pieczołowicie pielęgnował wszystko co po tej osobie zostało

jesli macie zal do bliskich ,może warto usiąść razem i spróbować porozmawiac,
czasem ta osoba , ktora udaje ze nic się nie stało ,cierpi rówonie mocno ale nie potrafi tego pokazać
bardzo wam wspołczuję , tym bardzeij ze mnie to tez czeka i nie wiem jak bedę reagować po ...

wiem jedno kazdy jest inny i kazdego ta tragedia dotyka rownie mocno
niech wasi bliscy zyją w waszych sercach
człowiek zyje tak długo , jak długo zyje pamięć o nim
dla Was będzie to zawsze
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group