1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
nesssssa

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 172330

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-10-13, 15:02   Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
cieszę się Justyna :)
ja też tęsknię za łażeniem po górach, w tym roku odpadło, ale może uda się rok jak wszystko dobrze się ułoży :) chętnie bym się z Tobą powspinała :)
  Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
nesssssa

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 172330

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-09-23, 19:00   Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
nie wiem jakie warunki tam gdzie Ty będziesz mieć, ale we Wrocławiu w pokojach wygodne rozkładane fotele i sobie półleżysz ;-) nawet taka panikara jak ja wytrzymała :D ten czas w pokoju mi bardzo szybko leciał, bo musiałam wyżłopać tę wodę, a to koszmar dla mnie bo się bałam że nie dam rady :D zastanawiałam się też jak moje lęki o wodę wpływają na metabolizm haha
  Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
nesssssa

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 172330

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-09-23, 18:46   Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
musisz mieć wodę niegazowaną i wypić okoła litra godzinę przed badaniem. Godzinę przed badaniem zamykają Cię w pokoju, w którym nic nie robisz tylko pijesz. Tam masz uspokoić metabolizm, żeby nie wyszły jakieś nieprawidłowości w badaniu. Potem jest podobnie jak w tomografie tylko dłużej i zimno. Ja mogłam mieć spodnie tylko musiałam trochę zsunąć. Na pierwsze badanie w zimie poszłam w bieliźnie termoaktywnej zeby nie zmarznac :) dłuży się czas zwłaszcza przed badaniem bo siedzisz i siedzisz, weź książkę albo gazety. Potem w pokoiku już nie wolno czytać
  Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
nesssssa

Odpowiedzi: 242
Wyświetleń: 172330

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-09-14, 18:38   Temat: Ostra białaczka szpikowa, wznowa po przeszczepie szpiku
Ty go nie kop bo się obrazi :D ja sobie często wyobrażam jak białe krwinki wskakują z brzegu do łódeczek i płyną, i płyną z krwią i jest ich coraz więcej :lol:
Bliscy się śmieją i jak robię coś niezdrowego straszą mnie, że leukocyty powypadają z łódeczek :mrgreen:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group