1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wynik histo-patu - Chłoniak Hodgkina
nesssssa

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 22594

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-16, 14:13   Temat: wynik histo-patu - Chłoniak Hodgkina
Konsultacja nie zaszkodzi jeśli macie problem z uzyskaniem wszystkich potrzebnych Wam informacji. Ja poszłam i powiem, że bardzo mnie to uspokoiło. Co do neupogenu to Mąż ma wziąć wszystkie 9 zastrzyków do następnej chemii? Czy w mniejszej ilości? Ja brałam po każdej 5, ale niestety przerzucili mnie na neulastę, żeby oszczędzić kłucia, bo wyniki padały mimo wszystko. Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2011-04-16, 14:15 ]
acha no i jeszcze jedno. Koleżanka ze stopniem IV bardzo ładnie zareagowała na ABVD, nie było potrzeby zmiany na Beacoppa, więc miejmy nadzieję, że też będzie dobrze :)
  Temat: wynik histo-patu - Chłoniak Hodgkina
nesssssa

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 22594

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-11, 23:54   Temat: wynik histo-patu - Chłoniak Hodgkina
hej co u Was? Jak Mąż zniósł pierwszy wlew? Wiecie już czy będzie abvd?
  Temat: wynik histo-patu - Chłoniak Hodgkina
nesssssa

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 22594

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-03-17, 18:35   Temat: wynik histo-patu - Chłoniak Hodgkina
no sinusoida samopoczucia przed Wami, tym razem związana z leczeniem, już nie z chorobą :) mnie gorączkowanie minęło po pierwszym wlewie, bardzo możliwe że u Męża będzie podobnie, czego mu życzę :)
  Temat: wynik histo-patu - Chłoniak Hodgkina
nesssssa

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 22594

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-03-06, 20:24   Temat: wynik histo-patu - Chłoniak Hodgkina
Hej

ja na swoje wyniki trepana czekałam jakieś 2 tygodnie. Też jestem chora na to świństwo i domyślam się jak bardzo się teraz denerwujecie. Pamiętam, że byłam zła, że to wszystko tak długo trwa, ale nie martwcie się. Na pewno szybko zaczną leczenie. Mąż będzie miał robione badanie PET-CT czy tylko tomografia?
W ramach pocieszenia u wielu osób już po pierwszej chemii znikają te wstrętne objawy typu poty nocne. Leczenie da się znieść ;)
Pytaj o wszystko. Na forum jest mnóstwo życzliwych osób, pomożemy jak możemy :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group