1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
myszka

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 41938

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-01-18, 16:04   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
Na wizyte do prof.oprocz opisu wyniku TK zabierz takze plyte.Moze tak sie zarzyc ,ze prof.bedzie chciial ze swoimi radiologami obejrzec.Ciezko jest wyrokowac byc moze bedziesz miala poszerzona diagnostyke choc watpie.bo guzek maly.Moze obserwacja.Ciezko interpretowac jedno zdanie z TK.A co pisze we wnioskach?
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
myszka

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 41938

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-12-07, 20:26   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
Kasiu co z podejrznym wezlem?
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
myszka

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 41938

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-10-28, 19:09   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
Ja tez jestem w styczniu u profesora.Kiedy masz wizyte?
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
myszka

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 41938

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-07-28, 07:33   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
Jak sie czujesz?Odezwij sie!
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
myszka

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 41938

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-02-15, 20:28   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
Co u Ciebie?
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
myszka

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 41938

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-01-17, 20:41   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
Myslami jestem z Toba.Trzymaj sie.
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
myszka

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 41938

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-01-15, 16:33   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
Ja wyczulam sobie guzka jakies 15 cm pod blizna.Wlasciwie to byl zbieg okolicznosci,bo gdybym nie uderzyla sie w okolice blizny po czerniaku. to pewnie bym na guzka nie zwrocila uwagi poniewaz kontrolowalam tylko blizny.Niedlugo zdjecie szwow i wynik.Nie ukrywam ,ze sie stresuje,choc bardzo wierze w slowa prof,ze to tluszczak.A co u Ciebie?
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
myszka

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 41938

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-05-06, 19:33   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 2,8 mm
Ja rowniez mialam czerniaka na prawym podudziu.Noga tez boli z tym ze mnie w pachwinie tam gdzie mialam wycinanego wartownika.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group