1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Naciek głowy trzustki
mukey

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 122659

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-09-24, 23:47   Temat: Naciek głowy trzustki
Witam,

Przeczytaj mój wątek. Moja mama jest w tej chwili w bardzo ciężkim stanie. Również każdy dzień to strach. Miałam nadzieję, że moja mama pożyje parę lat. Jednak nic na to nie wskazuje. Każdy dzień pokazuje jak choroba postępuje. Mama nie miała operacji bo nie było ogniska pierwotnego, chemię przerwali bo dostała udar. Pierwsze objawy u mojej mamy były spowodowane przerzutami.
Trzymaj się
  Temat: Naciek głowy trzustki
mukey

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 122659

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-09-20, 22:11   Temat: Naciek głowy trzustki
Witaj,

To bardzo podobne objawy jak u mojej mamy. Bóle opasające do kręgosłupa i przerzuty gruczolakoraka do wątroby. My też robiliśmy endosonografię trzustki i wszystko wyszło ok. A jak marker Ca 19-9? Czy twój tata miał robiony ten marker? Moja mama miała robionego również peta, ale niestety nic z tego nie wyszło. Do dzisiejszego dnia nie znaleziono ogniska pierwotnego. Czytałam kiedyś takie naukowe opracowanie, że zdarza się nie odnaleźć ogniska pierwotnego u pacjentów w 6 dekadzie życia. Dotyczy to właśnie gruczolakoraka, bo mogła nastąpić spontaniczna regresja ogniska, albo ognisko jest tak małe, że żadne metody diagnostyczne nie są w stanie wykryć tego ogniska. Badanie Pet jedynie pokazało, że moja mama ma mnóstwo przerzutów.

Życzę Wam dużo siły. Szkoda, że jesteśmy bezradni w tak ciężkich przypadkach
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group