1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czas
mral

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7969

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-08-22, 13:55   Temat: Re: Zegar
rakar napisał/a:
Bardzo podoba się mnie umieszczenie zegara pod banerem. Obecnie, zegar ma dla mnie istotne znaczenie. Praktyczny, bo wyznaczam sobie jak długo mogę być na forum, czy też, że terminy mnie gonią. Symboliczny, bo uświadamia mi, że panta rhei.

Zegar-czas uświadamia mi, że nie ma spraw nieważnych, ale jest ich hierarchia, że nie warto go tracić na pierdoły, przypomina o przeszłości i, że wiele przeszkapiliśmy, etc. Ale mówi też, że tyle jeszcze można zrobić, pobudza do myślenia - co po nas zostanie, itd.

Ciekawy jestem spostrzeżeń innych związanych z zegarem. Np. moja żona, na emeryturze, bardzo źle znosi czas "starzenia się", i by nie nie myśleć o tym, rzuciła się w wir zajęć. Ogródek, wnuki, Uniwersytet III wieku, książki, spacery, spotkania towarzyskie. Dobrze,że ma jeszcze czas na zrobienie obiadu. Czuje się o wiele lepiej, niż wtedy, gdy pracowała. Miała sześć operacji, w ogóle ze zdrowiem bardzo szwankowała (pozostało sporo zwolnień lekarskich, których nie oddała), a teraz odżyła.

Przy okazji, minister Fedak wyskoczyła z pomysłem, by mężczyźni przechodzili na emeryturę w wieku 67 lat. Chyba tych ludzi, którzy powielają takie pomysły - p*****ło. Mężczyźni żyją średnio 69 lat z kawałkiem. I jeszcze wciskają ciemnotę, że ma to "ekonomiczne" uzasadnienie, pomysły z XIX wieku. Tacy ludzie nie powinni kierować tak ważnym resortem, bo nie myślą o ludziach, ale o sobie.

Pzdr
[url=http://images46.foto...81m.gif]Obrazek[/URL]



Drugi zegar, starszy/klasyczny model znajduje się w bieżących statystykach forum . Dlaczego dwa różne modele ?

Dzisiaj czas mierzę na dni. Nad czasem nie panuję, upływa b. szybko i wciąż mam wrażenie, że nienależycie go wykorzystuję, a każdy miniony dzień zaliczam do straconych.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group