1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
mral

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-20, 13:48   Temat: Re: ?drobna modyfikacja techniczna
turpin napisał/a:

Jeśli strona wstępna forum musi już wyglądać koniecznie, jak spis treści podręcznika patomorfologii, to może dorzucić jeszcze jeden dział, w którym pojawiałyby się równolegle wszystkie posty?


Od kilku dni mamy nowe narzędzie - na górze ekranu, po lewej stronie pojawia się panel Menu, dający możliwość wyświetlenia „100 ostatnich postów”.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
mral

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-06, 18:49   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Mrakad napisał/a:
A gdzie insrtukcja? Zwykła opcja dołączania pliku kończy się jak kończy.


Zrobiłam to tak:
1. Ulotkę zgrałam na dysk swego komputera - jest wykonana w pdf i tak ją zapisałam
2. Zachowaną w pamięci komputera wg pkt. 1 otworzyłam i ponowanie ją zapisałam, ale tym razem jako plik JPEG.
3. Dalej tryb postępowania jak ze zdjęciem, skorzystałam ze skróconej procedury automatycznego dołączania zdjęć "Kliknij aby dodać zdjęcie do wiadomości" - ta ikonka znajduje się pod oknem pisanej wiadomości - oczywiście należy dołączyć plik w JPEG
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
mral

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-06, 16:38   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Mrakad napisał/a:
Sorry, nie potrafię!
Jesli znasz instrukcję obsługi to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam,
Mrakad


Oczywiście, proszę bardzo - poniżej wklejam ulotkę Mrakada


  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
mral

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-06, 12:52   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Nadzieja napisał/a:
MRAL- a co jak ktoś ma tylko jedną przeglądarkę? :roll:

No właśnie :)
Nadzieja napisał/a:

A nie można by tak wstawić porpostu tego projektu? Czy musi być jako plik do pobrania?

Mrakad - uwaga/sugestia Nadziei b. słuszna, może da się ulotkę wkleić w Twój post (tak jak zdjęcia) ?
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
mral

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-06, 10:51   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Nadzieja napisał/a:
NIe mogę pobrać pliku :?ale?:


Też miałam z tym problem, udało mi się przechodząc na inną przeglądarkę internetową:

Cytat:
Mrakad - korzystając z Mozilli Firefox nie mam problemu ze ściągnięciem pliku, wczoraj korzystałam z Windows Internet Explorer


Ponieważ mam obie zainstalowane na komputerze nie sprawiło mi to (skorzystanie z alternatywnej) problemu.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
mral

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-03, 22:36   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Skoro wrzucasz materiał na forum to rozumiem, ze oczekujesz naszych tj. Forumowiczów komentarzy. Musisz się liczyć z tym, że zdania mogą być podzielone i nie możesz obrażać się na autorów tych opinii, które są rozbieżne z Twoją.
Pozwoliłam sobie wyrazić tylko swoją opinię.
Nie ma tu miejsca na pytanie , które postawiłeś. Facet jest OK i nie masz za co przepraszać, za pomoc należy podziękować.
Pomimo, że wyraziłam swoją opinię , to nie oczekuję, że będzie brana pod uwagę.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
mral

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-03, 20:28   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Czy ktoś może potwierdzić, że pobrał i otworzył plik dołączony przez Mrakada ?

[ Dodano: 2009-07-03, 21:01 ]
Udało się - otworzyłam przesłany mailem.

[ Dodano: 2009-07-03, 21:14 ]
Moje zdanie znasz, nie podoba mi się. Myślałam że przedstawisz coś nowego wykorzystując baner/logo Forum.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
mral

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-03, 19:35   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Mail odebrałam, załącznika nie mogę pobrać - otwiera się pusta strona.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
mral

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-03, 19:13   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
mral@vp.pl
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
mral

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-03, 18:22   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Nie mogę ściągnąć tego pliku.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
mral

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-06-12, 21:58   Temat: Re: ?drobna modyfikacja techniczna
turpin napisał/a:
Dysponując jako-taką wiedzą o nowotworach, umiarkowanym rysem altruistycznym i zarazem ograniczonymi zasobami czasu, jakoś nie mogę wykrzesać w sobie entuzjazmu do 'przeklikania' się przez wszystkie działy tematyczne forum, by znaleźć jakiś post, na który mógłbym rzeczowo odpowiedzieć.


Czyż rozwiązaniem w takiej sytuacji nie byłoby udzielanie odpowiedzi np. w jednym wybranym dziale ?
Serdecznie zapraszam np. do działu Nowotwory płuca i opłucnej.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
mral

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-19, 19:38   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Cherrie,
Zgodnie z tym co piszesz, projekt Twojej ulotki, to super punkt wyjścia do dalszych propozycji i sądzę, , że zgodnie z Twoją intencją taką rolę spełni.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group