1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
monika30

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43402

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-29, 23:29   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
kalinko....ja dopiero teraz, ale z nie mniejszym współczuciem.....

wiem co przeżywasz....

jestem przy Tobie
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
monika30

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43402

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-20, 11:01   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
kalina, zrób jak pisze DSS..... poproś lekarza niech podadzą Tacie większą dawkę morfiny. U mojego Taty było podobnie. Był bardzo świadomy i wtedy Pani z hospicjum zamiast podawać morfinę co 12 godzin doustnie, założyła motylek i kazała podawać morfinę co 4 godziny. To trwało dwa dni. Tata spokojnie spał....do końca. Wiem ze przyniosło Mu to dużą ulgę. Dzięki morfinie nie cierpiał i był spokojny.

Myślami przy Was....
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
monika30

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43402

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-15, 22:54   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
kalina, modlę się o to by u Was poprawa była na dłużej

Trzymam za to kciuki
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
monika30

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43402

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-14, 22:02   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
kalina, czy lekarz z hospocjum zadecydował o podawaniu leków za pomocą motylka?????

Za radą DSS dziś moj brat wspomniał Pani Pielęgniarce z hospicjum i jutro mojemu Tacie założą motylka....liczę na to ze bedzie lepiej....

Pozdrawiam cieplutko...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
monika30

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43402

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-12, 21:14   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Kalina....widzę że jesteśmy w podobnej sytuacji....obie tracimy Tatusiów :cry:

Nic mądrego nie przychodzi mi do głowy poza tym, że chciałabym żebyś wiedziała że nie jestes sama.....

Staraj się być dzielna.....tak naprawde to mnie też to wszystko przeraża....

Całuski...
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
monika30

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43402

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-02, 21:39   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
kalina, ....moja droga :/pociesza:/

całą sobą Cię rozumię bo sama patrzę na wijącego się z bólu Tatę. To takie niesprawiedliwe. Nie dość że to dziadostwo zabiera nam rodziców to jeszcze w takich bólach, cierpieniach. Za co??? Dlaczego??? To pytania które bez przerwy łażą po mojej głowie.

Pamiętaj....musimy się wspierać w tych trudnych chwilach :cry:
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
monika30

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43402

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-14, 20:03   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
kalina, staraj się myśleć pozytywnie, nie trać nadziei. Podtrzymuje stanowisko kruszynki.... bądz z Tatą jak najwięcej, bo tego co razem przeżyjecie nikt Wam nie zabierze...

Ściskam i gorąco pozdrawiam....
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
monika30

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43402

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-04, 13:01   Temat: Rak niedrobnokomórkowy.
Witaj kalina,

Nie myśl sobie moja droga ze nikt nie czyta tego co piszesz.... Jest tu nas wiele osób, ale niestety nie wszyscy znamy się na medycynie. Musisz byc cierpliwa, a napewno doczekasz sie jasnej i wyczerpującej odpowiedzi fachowca.

Mocno trzymam kciuki za Twojego Tatę. Walcz o każdy dzień i cieszcie się nim. Naprawdę warto.

Pozdrawiam serdecznie...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group