1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwor jelita grubego
monia1007

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3691

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-12-12, 23:15   Temat: Nowotwor jelita grubego
Dziekuje bardzo za odpowiedzi.

Moja Mama byla dzis w szpitalu oddac wyniki. Myslala ze ma termin z lekarzem ale jednak nie miala. Ma na 15.12. Ale jednak miala krotka mozliwosc z lekarzem porozmawic i Onkolog powiedzial zeby sie zapisala na chemie.

27.12. maja byc robione wszystkie wyniki. Termin na 15.12. odmowila. Ona do tej pory nie zna tego winiku.

Ja miszkam od 25 lat w niemszech i niestety nie znam sie na tym jak to jest w polsce. Dlatego tu misze.

Ja wiem ze stan jest dosc powazny. Jednak rodzina to bardzo bagatelyzuje i nie osadza sprawy az tak pilnej. Pieleniarka dzis powiedziala do niej ze wyniki moga byc juz robione w poniedzialek ale przeciecz takie pilne nie jest i mozna zrobic tez po swietach.

Ja jestem troche zszokowana taka odpowiedzia. I ze chemia to nic.. to daja tez profilaktyczie.
SLUCHAM? Ja naprawde nie wiem co mam o tym myslec i nie wiem jak sie zachowac. Gdy powiedzialam ze wezly sa zaatakowane (bo nie wiedzialam ze nie bylo szczegolniej rozmowy z lekarzem) powiedzieli zy ja lepiej wiem niz lekarz.

Prosze was o pomod zeby mi doradzic jak sie mam zachowac.

Rok temu juz zgubilam tescia i kolezanke przez raka i sie bardzo boje.

Dziekuje wam serdecznie

[ Dodano: 2016-12-13, 22:35 ]
Mam jeszcze jedno pytanie...

jest to mozliwe ze ma 27.12. termin na zrobienie wszystkich wynikow potem rozmowa z lekarzem i w ten sam dzien decyzja o chemie i od razu bedzie podana w ten dzien?

dziekuje za pomoc.
  Temat: Nowotwor jelita grubego
monia1007

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3691

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-12-09, 00:17   Temat: Nowotwor jelita grubego
Witam. Mam prozbe. moja mama dostala wyniki i prosila bym bardzo o pomoc rozwiazania

Wynik:

Adenocarcinoma G2 coli ascendentis (M-8140/3)

Zaawansowanie_ pT3N1bMx

Metastases carcinomatosae lymhonodorum regionalium (3/11) (M-8010/6)

Structura marginarum excisionis normotypica.

Prosze bardzo o pomoc. Chce wiedziec na co musimy sie nastawic. Dziekuje Bardzo.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group