1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak mam wspierać mamę?
missy

Odpowiedzi: 141
Wyświetleń: 58210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-06, 11:53   Temat: Jak mam wspierać mamę?
Cytat:
Korzystanie z Formularza Kontaktowego służy tylko i wyłącznie sprawom organizacyjnym - proszę o nie korzystanie z formularza w celu uzyskania porady medycznej.Odpowiedź/poradę/pomoc w tym zakresie można uzyskać zakładając swój wątek i pisząc na forum.
Powyższe dotyczy również PW ('poczty wewnętrznej' Forum; czyli prywatnych wiadomości).

http://www.forum-onkologi...iazkowa-vt9.htm

Oczywiście to nie nakaz ani przymus, ale każdy użytkownik forum chyba rozumie jaki sens kryje się w tym rozporządzeniu - pomoc oferowana wszystkim użytkownikom.
  Temat: Jak mam wspierać mamę?
missy

Odpowiedzi: 141
Wyświetleń: 58210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-20, 11:38   Temat: Jak mam wspierać mamę?
dalimania,
Interpretacja jest zawarta we wnioskach pod badaniem. W ocenie PetCT nie ma przerzutów do płuc. Jest natomiast do wyjaśnienia część boczna otorebkowanej przestrzeni płynowej w prawej pasze. Suv jest tam miejscowo wysoki i lekarz radiolog zaleca badanie usg tej okolicy. Nie wiem czy biopsja będzie wskazana w trakcie naświetlań.

[ Dodano: 2015-04-20, 11:42 ]
dalimania,
Czy Pet robiono w trakcie radioterapii?
  Temat: Jak mam wspierać mamę?
missy

Odpowiedzi: 141
Wyświetleń: 58210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-03-20, 11:29   Temat: Jak mam wspierać mamę?
dalimania,
Nowe kryteria kwalifikacji do leczenia wemurafenibem mówią o konieczności braku wcześniejszego leczenia farmakologicznego z wyłączeniem leczenia uzupełniającego a w tym immunoterapii.
Czyli radioterapia nie spowoduje u Was zablokowania szans na wemurafenib - natomiast o co chodzi z leczeniem systemowym? Upewnij się, co to ma być? Czy Bydgoszcz nadal chce pójść w interferon? Jest to rodzaj immunoterapii, więc mieści się w nowych kryteriach, ale o braku celowości i sensowności stosowania jej u Twojej mamy pisała już wcześniej DumSpiro-Spero.
Więcej nie umiem podpowiedzieć.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group