1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
misiek007

Odpowiedzi: 125
Wyświetleń: 35749

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-25, 20:28   Temat: Diagnoza - a raczej jej brak.
::rose::
  Temat: nowotwór głowy trzustki
misiek007

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 38737

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-12-15, 22:19   Temat: nowotwór głowy trzustki
Też korzystam z pomocy hospicjum domowego. To naprawdę świetna sprawa. Dwa razy w tygodniu przychodzi pielęgniarka. Raz na dwa tygodnie lekarz. Jeżeli jest nagła sytuacja zjawia się tego samego dnia. Nie muszę biegać po poradniach za receptami, badaniami. Ostatnio mąż dostał zlecenie z CO na dodatkowe badanie krwi i ewentualne przetaczanie ( złe wyniki po chemii) i bez żadnych problemów załatwił to wszystko lekarz hospicyjny. W nagłych sytuacjach nie muszę jeździć na SOR czy wzywać karetki. Trzeba zmienić leki-też nie ma problemu. Przede wszystkim to są ludzie, którzy mają z tymi chorobami i pacjentami ciągle do czynienia i potrafią pomóc. To świetne wsparcie i dla dobra swojego i mamy powinnaś skorzystać ( nie tak łatwo o fachową pomoc). Pomoc hospicyjna to nie pomoc w umieraniu, ale, moim zdaniem pomoc w kontynuowaniu życia.
  Temat: Szukam pomocy i dobrej rady
misiek007

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 11677

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-12-05, 20:14   Temat: Szukam pomocy i dobrej rady
Możesz spróbować jeszcze nanoknife. Metoda stosowana właśnie w przypadku nieresekcyjnych guzów trzustki. O operacji mojego męża poczytaj pod adresem http://www.forum-onkologi...fe-vt10823.htm.
  Temat: Nanoknife
misiek007

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 17620

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-12-03, 20:51   Temat: Nanoknife
Mój mąż miał operację nanoknife guza głowy trzustki 15 października. Po miesiącu TK wykazało tylko loże po guzie. Onkolog stwierdziła, że guz został usunięty. Operację robiliśmy w Bydgoszczy bo ma swój aparat i jest dużo taniej niż w innych ośrodkach. Ważne jest też to, że wykonują kilkanaście operacji tygodniowo, więc wiedzą co robią. Sam zabieg rewelacja. Jedyne ślady zewnętrzne to cztery dziurki na brzuchu po diodach. Wiem, że jest to bardzo droga operacja. W pierwszym momencie myślałam, że w życiu nie dam rady jej sfinansować, ale okazało się, że wokół nas jest wielu wspaniałych ludzi, którzy chętnie pomogą. Życie jest bezcenne i nie ma takich pieniędzy, których bym nie zdobyła, żeby ratować bliskich mi ludzi. Nie zwlekaj. Tu bardzo liczy się czas. Teraz mąż jest na chemii. W styczniu będzie miał rezonans. Mam nadzieję, że bedzie OK. Jeśli chcesz podam namiary na lekarza, który operował męża. Trzymaj się i powodzenia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group