1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: cellulae carcinomatosae microcelluleres
misiak

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 58756

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-02-08, 20:46   Temat: cellulae carcinomatosae microcelluleres
Bardzo mi przykro,dośc długo mnie nie było na forum.Trzymaj sie kochana.
  Temat: cellulae carcinomatosae microcelluleres
misiak

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 58756

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-03-11, 21:10   Temat: cellulae carcinomatosae microcelluleres
Mamie mojej przesuneli chemie o dwa tyg. prawie. Była taka słaba, że nie nadawała się na nią. Jest po czwartej chemi, choć bardzo zle ją zniosła. Będzie dobrze, musi być. Pozdrawiam.
  Temat: cellulae carcinomatosae microcelluleres
misiak

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 58756

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-03-11, 09:53   Temat: cellulae carcinomatosae microcelluleres
Cisnienie spada,a niebierze lekow na nadcisnienie :?: Moja tesciowa byla taka slaba i wszyscy szukali przyczyny,okazalo sie ze to tabletki na nadcisnienie ja tak oslabily.Cisnienie miala 80-60.Pozdrawiam.
  Temat: cellulae carcinomatosae microcelluleres
misiak

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 58756

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-02-26, 10:57   Temat: cellulae carcinomatosae microcelluleres
U mojej teściowej może poprawy jakiejś wielkiej niema.Kaszel się utrzymuje,choc odrobinke mniejszy.Od poniedziałku 4 cykl chemi.Narazie podziałała dobrze na mame,ale nic nie wiadomo jak będzie dalej,tego sie boję.Dużo siły życzę.
  Temat: cellulae carcinomatosae microcelluleres
misiak

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 58756

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-02-08, 10:21   Temat: cellulae carcinomatosae microcelluleres
Moja mama ma te same problemy, bierze syrop laktulosa, ale to tak wiele nie pomaga.Myślę, że lewatywa była by tu wskazana.Mama miał ja parę razy.Ale to tez pomogło na krótko.Najlepiej poradz się lekarza.Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group