1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Monika_Maria_Marika - komentarze
misiak

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10486

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-09-29, 09:10   Temat: Monika_Maria_Marika - komentarze
Kochana, wcale sie nie dziwie, ze brat jest jaki jest. W biedzie poznasz przyjaciół jak i rodzię.
Korzyści czerpie sie łatwo. Będzie gorzej, więc nie masz tu sie co aż tak denerwować.
Z boku patrząc na chorobę, na jej objawy, czasami przypomina to tzw"cyrk" coś sie dzieje a my nie wiemy o co chodzi. W tej chorobie chorzy są agresywni, wyzywają, mają właśnie jazdy takie dziwne gdzie my zdrowi dziwimy sie o co tu chodzi. Niestety tak to wygląda.
Masz pomoc z HD i tu bdzie troszkę odpoczynku, nawet psychicznego.
Z początku u mnie było tak-mówiłam sobie dam radę, było dobrze, ale z biegiem czas zaczynało wszystko denerwować, rodzina, mąż,itd. Ciągle miałam do męża pretensje o całokształt, o pierdołki, o to , ze ja mam na głowie jego mamę, a inni? Teraz zwolniłam, będzie co będzie, opiekuję sie mamą bo nie ma wyjścia, ale już nie zadręczam sie tak jak do tej pory.
Mama musi sie otrząsnąć, choroba przychodzi nagle, a my myślimy, ze nie poradzimy sobie. A wcale tak nie jest.
Zyczę Ci dużo siły, cierpliwości bo to teraz będzie ważne. Wspieraj mamę, a bratu nakładz do głowy, ze życie przynosi różne niespodzianki, dzisiaj tata, a niedługo ktoś z nas moze być w takiej samej sytuacji. ja jestem z tą chorobą sama, rodzina-ech przyjadą wiatru narobią i jadą.
Pozdrawiam.
  Temat: Monika_Maria_Marika - komentarze
misiak

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10486

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-09-10, 13:23   Temat: Monika_Maria_Marika - komentarze
Jesteś wspaniałą osobą i w to musisz uwierzyc, choc wiem z dośwaidczenia, ze to trudne.
Zycie jest skomplikowane, są chwile radości i płaczu. I nic dziwnego, ze masz doła.
Nie jesteś sama, bo ja też mam życie skomplikowane. Czasami zadaję sobie pytanie -czy kiedyś nadejdzie dzień, ze powiem"jestem szczęśliwa", tak w 100%.
Zapomnialam juz od dawna jak to sie żyje -czyli, wyjść gdzieś choc na glupie lody. Mózg przestaje chyba mysleć i pora na jego urlop, tylko jak tu to zrobić? Właśnie urlop sie skończył , a mózg nadal przemęczony :uuu: .
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group