1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ziarnica złosliwa
marzena66

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 99250

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2019-02-27, 07:35   Temat: Ziarnica złosliwa
Ania Konopka,
Nie masz raka i to jest bardzo dobra wiadomość. Na pewno przeszłaś piekło ale z czasem dojdziesz do równowagi i fizycznej i psychicznej.
Tak jak napisali w histopacie porównując materiały z wcześniejszych badań i obecnych i wskazywało na to, że obraz budził przerzuty raka. Gdyby nie to nie przeszłabyś tego wszystkiego, nie wiem co napisać, pomyłka, niedopatrzenie a może szczęście w nieszczęściu.

Stało się jak stało, ważne, że jesteś zdrowa.

Trzymaj się i dochodź jak najszybciej do siebie, pozdrawiam.
  Temat: Ziarnica złosliwa
marzena66

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 99250

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2019-01-31, 07:54   Temat: Ziarnica złosliwa
Ania Konopka,

Trzymamy mocno kciuki, trzymaj się dziewczyno.

pozdrawiam serdecznie
  Temat: Ziarnica złosliwa
marzena66

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 99250

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-09-18, 00:09   Temat: Ziarnica złosliwa
Ania Konopka,
Mocno przytulam, bardzo mi przykro ale nie płaczemy, nie załamujemy się tylko znowu do walki ruszaj a my wspieramy całym sercem.

Trzymaj się
  Temat: Ziarnica złosliwa
marzena66

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 99250

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-08-25, 12:32   Temat: Ziarnica złosliwa
Ania Konopka napisał/a:
Miałam już dwie takie akcje z podejrzanymi węzłami, które świeciły w Pecie, na usg wyglądały na nowotworowe a po wycięciu okazało się, że nic tam nie było.

Mimo, że tak było to sama wiesz, że trzeba skontrolować jeśli coś znowu jest niepokojącego. Trzymam kciuki, żeby i teraz na strachu i łzach tylko się skończyło.
Ania Konopka napisał/a:
wiecie może, gdzie można kupić czepek lodowy.

Tutaj może poczytaj, ja się nie wgłebiałam w temat http://www.chemioterapia-a-wlosy.pl/

pozdrawiam i tylko dobrych wyników.
  Temat: Ziarnica złosliwa
marzena66

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 99250

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-10-11, 23:26   Temat: Ziarnica złosliwa
Ania Konopka,
Trudno coś napisać, ale bardzo mocno :tull: i życzę sił. Już raz dałaś radę i życzę żeby drugi raz też tak było.

pozdrawiam ciepło.
  Temat: Ziarnica złosliwa
marzena66

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 99250

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-03-06, 21:57   Temat: Ziarnica złosliwa
Ania Konopka,

Aniu, tak mówiąc szczerze to trochę byle jakie te leki na depresję, przepraszam że tak piszę, bo nie ja jestem Twoim lekarzem. Pramolan jest słabym i starym jak świat lekiem. Sulpidryn, nie znam ale z tego co poczytałam to chyba niezbyt dla Ciebie. Zomiren, lek typowy na szybkie uspokojenie lęku, do stosowania doraźnego. Według mojej wiedzy powinnaś dostać leki leczące typowo depresje/lęki, które mają inhibitory wtórnego wychwytu serotoniny , jak napisała Monika_Maria_Marika, one są do dłuższego stosowania i leczą typowe stany depresyjne.
Nie wiem, czy zapisał Ci te leki psychiatra czy lekarz innej specjalizacji ale ja bym na Twoim miejscu zmieniła leki ale oczywiście zrobisz jak uważasz.

pozdrawiam
  Temat: Ziarnica złosliwa
marzena66

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 99250

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-03-06, 20:01   Temat: Ziarnica złosliwa
Ania Konopka napisał/a:
Wyrok będzie ogłoszony 15 marca.


Jesteśmy z Tobą całym sercem.
Ania Konopka napisał/a:
Na dodatek depresja od kilku miesięcy. Schudłam 14 kilo, zupełny brak apetytu i energii.


Aniu, przyjmujesz jakieś leki na depresję? jak nie można sobie pomóc samemu, trzeba szukać wsparcia w farmakologii i u psychologa.

Mocno przytulam :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group