1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 29
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-06-21, 19:09   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza,

Przyjmij najszersze wyrazy współczucia, już mamy cierpienie się skończyło i miejmy nadzieję, że jest w lepszym świecie gdzie już nic nie boli ::rose::

Tak widocznie miało być, czasami trwamy przy tych naszych chorych dzień i noc, wyjdziemy na moment zrobić herbatę i odchodzą. Byłaś z mamą, zrobiłaś wszystko co mogłaś, więcej się nie dało.

Życzę Ci sił na kolejne dni.
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-06-14, 18:40   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza,

Trudno cokolwiek napisać ale Ty jesteś już świadoma powagi sytuacji, wiesz, że zbliża się nieuniknione.

Mocno Cię tulę życząc ogromnych sił w tym trudnym czasie a mamie jak najmniej cierpienia
:/pociesza:/
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-06-08, 21:35   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza napisał/a:
Ale ma dobra opieke i bez gwaru szpitalnego.

Tak w hospicjach jest zazwyczaj kolorowo, czyściutko i cicho, taka oaza spokoju. Tam się mamą zaopiekuja i nie pozwolą cierpieć.

pozdrawiam
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-06-07, 18:56   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
:/pociesza:/
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-06-03, 18:24   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza,
Tak w tej chorobie bywa sinusoida.

:tull:
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-06-03, 08:40   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza,

To już na pewno bliskie chwile, wykorzystujcie je wspolnie, nie męcz już dotykiem, sadzaniem, oklepywaniem, myślę, że to już czas zostawić mamę w ciszy i spokoju i tylko być razem.

Mocno tulę do serca i życzę Ci sił na przetrwanie :/pociesza:/
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-06-02, 03:32   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza,

Niedobrze, może się to źle skończyć wiesz o tym.

mocno przytulam :tull:
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-05-30, 17:49   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza,

Bądź, bo mogą to już być ostatnie chwile, tak to wygląda z Twojego opisu.

Życzę żeby cierpienie mamy było jak najkrótsze i nieodczuwalne.

Mocno tulę do serca :/pociesza:/
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-05-25, 18:10   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza,
Ciągle tutaj powtarzamy, zapisać wcześniej do hospicjum bo są zazwyczaj długie kolejki to większość osób niestety się oburza, jak do hospicjum przecież jest w miarę dobrze. Nikomu nie narzucimy naszych propozycji możemy tylko doradzać a co rodzina zrobi to wiadomo, że zawsze jest to Ich decyzja.
babusza napisał/a:
Jest zakazenie dróg moczowych i pojawiaja sie odlezyny...Sa bóle przebijajace,.....

Na bóle leki przeciwbólowe, na odleżyny maści, smarować, chronić te miejsca żeby nie dotykały niczego, podkładać poduszki, przekręcać., na zakażenie pewnie mama też coś dostała.

No niestety z hospicjum możecie trochę poczekać na pewno domyślasz się w jaki sposób zwalnia się tam miejsce.

pozdrawiam i życzę sił.
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-05-21, 18:47   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza napisał/a:
zastanawiam sie nad hospicjum stacjonarnym

Jeżeli widzisz, że sama nie dasz rady, to jak najbardziej warto rozważyć tą kwestię. W hospicjum stacjonarnym możesz przebywać z mamą ile chcesz i kiedy chcesz.

Dużo sił.
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-05-18, 21:10   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza,
Bardzo współczuję, też opiekowałam się osobą bardzo bliską z Alzheimerem, też miałam mamę z rakiem i udarem, dostała wylewu będąc w szpitalu i dostałam do domu roślinkę, ach jak bardzo Ci współczuję bo wszystko to znam z własnego życia.

Mogę Ci tylko życzyć dużo sił i mam nadzieję, że zrozumiesz moje słowa w pozytywnym znaczeniu ale życzę, żeby mamy cierpienie było jak najkrótsze, strasznie dużo nieszczęść spadło na tą Twoją biedną mamcie, najgorsze choroby, człowiek nie powinien tak cierpieć, to nieludzkie.

:tull:
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-05-17, 18:31   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza,

I co, rzeczywiście udar?

współczuję i tulę mocno :tull:
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-05-15, 17:55   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza,
Dużo niestety jest dolegliwości związanych z Alzheimerem , sama się dziwiłam jak można zapomnieć jak się je ale można, sama tego doświadczyłam opiekując się chorą osobą na Alzheimera.

Strasznie współczuję Alzheimer i rak, dwie tragiczne choroby, biedna strasznie ta Twoja mama a Wy razem z nią, pilnujcie Jej bardzo.

Mocno przytulam :/pociesza:/
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-05-14, 17:57   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza,
Ustal z lekarzem, może dawki leków za duże albo organizm musi się przyzwyczaić do takiej dawki. Może niestety być też zbliżający się koniec, nie chcę być tutaj złym prorokiem więc przepraszam jeśli słowa napisane przeze mnie wprost Cię zabolały ale wiesz, że piszemy prawdę. W pierwszej kolejności zapytałabym lekarza czy nie są te majaki od leków.

Trzymaj się.
  Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
marzena66

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 20539

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-05-10, 20:36   Temat: rokowania przy raku pęcherzyka żółciowego
babusza napisał/a:
Poradzcie o co zapytac lekarza

Pytasz o to co się dzieje, tak żeby mamę dobrze zabezpieczyć objawowo na występujące dolegliwości.

Pewnie już po wizycie? i jak przebiegła?

pozdrawiam
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group