1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 15
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-30, 18:29   Temat: betsi - komentarze
Tak kochana Betsi, taki będzie ten dzień. Żal i smutek potęgowane będą nieustannym pytaniem - dlaczego? W głowie kotłują się wspomnienia ze wspólnego życia, najwięcej te dobre i przyjemne. Jest bardzo smutno i trudno. Łzy same płyną. Nie wzbraniaj się przed nimi, bo one koją ból. Jesteście w moich myślach, ślę dobre siły, bo musisz teraz być dla synka mamą i tatą. Tulę mocno. :tull:
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-06-14, 18:56   Temat: betsi - komentarze
Droga betsi- tak bardzo wierzyłam i cieszyłam się, że u Was najgorsze minęło. Teraz znowu trudna walka. Jeśli nie potrafisz być przy mężu bez łez, przytul się do Niego i razem się wspierajcie. Wiem, że to nie jest łatwe, ale Wasza miłość zwycięży tego gada. Tak bardzo ciepło o Was myślę i życzę dużo siły i polepszenia. :tull:
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-04-27, 19:27   Temat: betsi - komentarze
Betsi - wspaniała wiadomość. Wreszcie nadszedł ten dzień. Powiedz mężowi, że cena jego powrotu jest bardzo duża i trzeba zachować duże środki ostrożności. Twoje złe samopoczucie to w pewnej mierze skutek stresu i wyczerpania. już sama obecność męża w domu na pewno Cię wzmocni. Cieszcie się sukcesem. |buziaki|
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-04-06, 21:31   Temat: betsi - komentarze
betsi - tak bardzo życzę, aby już było lepiej, chociaż po troszeczku. Mocno przytulam. :tull:
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-03-25, 11:18   Temat: betsi - komentarze
Droga Betsi - wiem, że u Was bardzo nerwowe i trudne dni. Jesteśmy z Wami, odezwij się gdy znajdziesz silę. Pozdrawiam gorąco i przytulam. :/pociesza:/
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-03-22, 23:09   Temat: betsi - komentarze
Betsi - wiem jak się denerwujesz, kciuki zaciśnięte, będzie dobrze. :uhm!: :tull:
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-03-19, 21:43   Temat: betsi - komentarze
Betsi - tak będzie, jesteśmy z Wami. :okok"
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-15, 21:17   Temat: betsi - komentarze
Betsi - co u Was, troszkę lepiej? :littlehs:
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-05, 22:57   Temat: betsi - komentarze
Doga Betsi - tak bardzo chcemy Ci pomóc, jesteśmy z Tobą, wspieramy i wierzymy w Ciebie.

Twój mąż wie, że zrobisz wszystko co możliwe, w swoich słabościach chce Twojej bliskości. Wspieraj Go ile tylko możesz. Wiem, że często brakuje sił, ale tak jest w tej okropnej chorobie - nie ma miejsca na uśmiech, lecz wspólna walka jest dowodem naszej miłości i daje siłę.
Życzę, aby wyjaśniła się sprawa bakterii, tj. aby nie było jej u męża i aby było lepiej. Jesteście w moich myślach. :tull:
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-12-25, 21:41   Temat: betsi - komentarze
Droga Betsi - wcale nie dziwi Twój stan psychiczny. Ta paskudna choroba robi z nas karuzelę. Tutaj cieszysz się że jesteście w Święta razem, ale już na czoło wysuwa się świadomość, że za chwilę znów musi jechać i znów niewiadoma i cierpienie.Wiem, że nie bardzo Cię to pocieszy, ale bądź dobrej myśli, nie trać nadziei i powtarzaj sobie, że musi być dobrze. Jesteś dzielną osobą, tylko tych zmartwień za dużo na jedną głowę. Przytul się do męża i wspieraj jego osobę, aby się nie załamał. Wiem, że to bardzo trudne, ale bardzo ważne dla Was obojga.
Życzę dużo siły, wierzę w Ciebie i mocno przytulam. Prawem jazdy się nie załamuj, teraz wiele razy tak jest, że trzeba podchodzić kilka razy ale nie rezygnuj. Mocno trzymam kciuki za zwycięstwo. |buziaki|
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-12-09, 22:42   Temat: betsi - komentarze
Betsi - jesteśmy z Wami. :tull:
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-11-25, 21:46   Temat: betsi - komentarze
Betsi - bardzo się cieszę, że idzie ku dobremu, przecież ktoś musi zwyciężyć tego paskuda. Jesteście bardzo młodzi i Wasza miłość go zwycięży. Życzę z całego serca domowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Przytulam serdecznie i trzymam kciuki za Waszą radość. :tull:
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-12, 19:55   Temat: betsi - komentarze
:/pociesza:/ _littleflower_
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-08, 20:09   Temat: betsi - komentarze
Betsi - tak bardzo życzę zwycięstwa, nie trać wiary, macie dużo siły :trtd:
  Temat: betsi - komentarze
marysia5

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-09-09, 21:09   Temat: betsi - komentarze
:tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group