1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak plaskonablonkowy pluca lewego
martyna2405

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5410

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-06-06, 23:09   Temat: rak plaskonablonkowy pluca lewego
Nowotworu nie dalo się wyciąć ponieważ był zbyt blisko aorty, ale teraz każdy lekarz, nawet kierujacy byl zaskoczony tym, że tata został operowany skoro po wynikach badań już było widać że to się nie uda. pet był robiony bodajże w maju. Tata strasznie nie przeszedł 5dbi po operacji. Kiedyś to był człowiek "energia" a teraz nawet przez zwykłej rozmowie się meczy. Mi jako córce jest ciężko patrzeć na jego cierpienie bo wiem że nie mogę mu w nim ulżyć.
  Temat: rak plaskonablonkowy pluca lewego
martyna2405

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5410

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-06-06, 16:44   Temat: Czy operowanie mojego taty miało sens?...
Witam. Mój tata ma raka plaskonablonkowgo płuca lewego. Lekarz który go operował dzień wcześniej miał wyniki badań PET i bronchoskopii jednak zdecydował że tata będzie operowany. Jak można sir domyślać operacja nie przyniosła skutku. Czy dobrym bylo to że tata niepotrzebnie cierpiał? Jakie jest zdanie lekarzy?. Zalaczam zdjęcia wyników badań i proszę o odpowiedź.





[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2014-06-06, 19:26 ]
Masz już swój wątek na Forum. Nie ma potrzeby zakładać nowego i jest to niezgodne z Regulaminem Forum.
Wątki scalone.

Bardzo prosimy również o usuwanie danych osobowych lekarzy z wklejanej dokumentacji.
  Temat: rak plaskonablonkowy pluca lewego
martyna2405

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5410

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-06-04, 20:19   Temat: rak plaskonablonkowy pluca lewego
Tata od wczoraj jest w domu dlatego nie ma możliwości zapytać lekarza. Na własną rękę tata przyjmuje Paracetamol. Na pewno jutro będziemy próbowali złapać lekarza dzwoniąc na oddział. Dziękuję za odpowiedź.
  Temat: rak plaskonablonkowy pluca lewego
martyna2405

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5410

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-06-04, 20:07   Temat: rak plaskonablonkowy pluca lewego
Tak, czy to normalne że goraczkuje. Kiedy leżał jeszcze w szpitalu 2dobe po operacji też goraczkowal jednak tak gorączkę zbijali i w momencie wypisu ze szpitala gorączki nie było a teraz znów jest. Chciał dziś telefonicznie porozmawiać z lekarzem ale go nie było.
  Temat: rak plaskonablonkowy pluca lewego
martyna2405

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5410

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-06-04, 19:56   Temat: rak plaskonablonkowy pluca lewego
Witam wszystkich. zalozylam dziś konto, poniewaz u mojego taty miesiąc temu wykryto raka plaskonablonkowego płuca lewego... w poprzedni wtorek tata miał operacje, jednak guz był zbyt blisko aorty i nie udało się go usunąć. W szpitalu tata leżał do wczoraj, po obchodzie lekarz zgodził się na wypisanie, martwię się ponieważ ojciec od wczoraj goraczkuje. Co prawda nie jest to jakaś wysoka gorączka ale jednak. Proszę mi powiedzieć czy to normalne? Nie mieszkamy w mieście gdzie tata był operowany, a po telefonie jaki wykonalismy na oddział dowiedzieliśmy się, że lekarz będzie jutro. Bardzo będę wdzięczna za jakąś odpowiedź.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group