1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: interpretacja wyniku gastroskopii
martina25

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 10978

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-04-30, 22:36   Temat: interpretacja wyniku gastroskopii
Witaj, bardzo mi przykro, wiem jak ciężko jest z taką diagnoza. Trochę Cię pociesze, sąsiad mojej mamy żyje już 10lat po operacji, miał dużo przerzutow i tylko jeden lekarz podjął się operacji.

Przede wszystkim to musisz wierzyć, że uda się pokonac gada.

Teraz trzeba szybko rozpocząć leczenie, znajdź dobrego lekarza i działajcie. Oznacz sobie jeszcze HER2, jeśli będzie dodatni to dostaniesz lek który wspomaga leczenie. Her2 można oznaczyc z wycinków gastroskopi.

Jeszcze jedna sprawa, ja swoje wycinki wysyłałam do USA oni tam sprawdzali jaki lek działa a jaki nie dziala na konkretnego raka. Ja miałam szczęście bo mój reagował na standardowy lek który jest w Polsce. Po co takie badanie? Np w szpitalu podają chemię A może się okazać że ta chemia nie działa na Ciebie więc nie ma sensu pchać, natomiast chemia B która nie jest standardem u nas działa super, wtedy warto zebrać pieniądze i poddać się tej celowanej.

Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej o tym badaniu w Stanach to daj bać, postaram się znalezc potrzebne dane
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group