1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja mama umiera
marta9002

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 66370

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-03-21, 19:03   Temat: Moja mama umiera
Kochani... Ile bym dała żeby tutaj nigdy nie musieć pisać...
2 lata temu u mojej mamy zdiagnozowano raka macicy. Po operacji i serii naświetlań wydawało się, że wszystko jest okej. Jednak w listopadzie 2013 okazało się, że wykryto nowy nowotwór płuc. Chociaż mama regularnie się badała... Tym razem zastosowana została chemioterapia i dzisiaj się dowiedziałam, że stan się pogarsza... Wykryto nowe guzki na wątrobie, nowotwór nie dość, że obejmuje płuco to i jeszcze "oplata" serce i dodatkowo lekarze się boją by mama nie dostała zawału. Zaplanowano kilka naświetlań ale jak sami lekarze dzisiaj powiedzieli - szanse są niewielkie.
Jestem na III roku studiów, mój brat je kończy.
Mama sama czuje, że już nie będzie dobrze. Nie może za bardzo jeść i jest taka słaba.
Mam chłopaka, przyjaciół ale ich pocieszanie to tylko takie gadanie. Czuję złość na wszystko i totalną bezsilność. Tak bardzo się boję i nie o siebie, tylko najbardziej o mojego tatę. Są z mamą takim kochającym się małżeństwem, całe życie poświęcili mi i mojemu bratu. Odkładali każdy grosz na naszą naukę, na dom w którym mieli wypoczywać na emeryturze. Jak sobie pomyślę, że moja mama mogłaby tego nie doświadczyć... ta myśl mnie paraliżuje
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group