1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: HCV HBV guz na watrobie
mania

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 23452

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-10-12, 11:17   Temat: HCV HBV guz na watrobie
Jutro o 14 jesteśmy wszystcu z Tobą !!!!!! przepłakalam cały wieczór....
  Temat: HCV HBV guz na watrobie
mania

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 23452

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-10-11, 17:13   Temat: HCV HBV guz na watrobie
krzysiek tak mi przykro, jeszcze niedawno wierzyłam że wszystko się uda a tu tak szybko to się potoczyło, jest troszkę ciężej wiedząc że odeszła Twoja mama chorowała na to samo co ja ale wierzę że jest teraz szczęśliwa nie martwi sie już kolejną chemią nic nie boli, jesteś taki dobrym synkiem zawsze byłeS przy mamie, napewno ona jest teraz przy Tobie, pozdrawiam Cię
  Temat: HCV HBV guz na watrobie
mania

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 23452

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-08-29, 16:27   Temat: HCV HBV guz na watrobie
hej , i jak po konsultacji w Gdańsku zalecili mamie jakieś leczenie ?? Warszawa się odezwała ?
  Temat: HCV HBV guz na watrobie
mania

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 23452

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-08-26, 10:23   Temat: HCV HBV guz na watrobie
dzięki poczytałam i spytam a muszę się przyznać że nie wiedziałam o tym :P tym bardziej że zabiegi są wykonywane w szpitalu w którym się leczę MSWiA w Warszawie coprawda lekarze o moja wątrobę się nie martwia bo guzek ma 12 mm ( w kwietniowym tomografie miał tyle teraz nie mam pojęcia co się w środku u mnie dzieje tomograf kolejny za 2 tygodzie)i idzie go usunąć u mnie zmartwieniem są węzły chłonne nie mało że maja po ok5 cm to jeszcze w takich miejscach gdzie ich usunąć się nie da :( dziękuję Ci za informację.
  Temat: HCV HBV guz na watrobie
mania

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 23452

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-08-25, 15:13   Temat: HCV HBV guz na watrobie
nie ma za co :P nie daj sie zwieść lekarzowi i wypytaj się o wszystkie możliwości jakie napisałam Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was jeszcze muszę mojego lekarza wypytac o naświatlania może to by co pomogło bo czytałam blog jednej dziewczyny na policzmysie.pl i ona właśnie ma guza wątroby z przerzutami rozległymi między innymi do płuc i po naświetlaniach pisze że czuje ulgę i wyniki tez jej się poprawiły no ale każdy jest inny ale trzeba póbowac wszystkiego !!
  Temat: HCV HBV guz na watrobie
mania

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 23452

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-08-24, 14:18   Temat: HCV HBV guz na watrobie
u mnie nexawar przestał działać po 7 miesiącach z resztą wcale mi nie pomógł, nastapiła progresja węzłów chłonnych, jestem leczona zwykła chemioterapia standardową w kroplówkach ale mam 10proc że mi pomoże skończyłam 4 kursy po 5tym mam tomograf ale czuje że mi tez nie pomogło, nie wiem takie jakies dziwne przeczucie którego strasznie się boję, rozmawiając z lekarzem powiedział mi że z tym idzie życ jakieś kilka może kilkanaście lat bo hcc rozwija się wolno u mnie jest ten plus że oprócz raka mam zdrową watrobę bez marskości i wirusa C. jeżeli chodzi o dalsze leczenie jeżeli kropłowki nie pomogą to niestety nie ma za dużo rozwiązania do operacji raczej sie niekwalifikuje czytając twój opis mama raczej tez nie ale otrzywiście po tomografie bedzie konsultacja z chirurgiem może akurat..., ale lekarz mi powiedział że sa leki co mają podobny skład do nexawaru tylko nie są osiągalne w polsce było by trzeba się o nie postarać... ale NFZ może nie wyrazić zgody wiadomo jak to z nimi bywa i wtedy są ogrmne koszty leczenia ale są fundacje różne gdzie można zgłosić się o pomoc, albo możemy wziąść udział w badaniach klinicznych. Także mnie to trochę pocieszyło że jeszcze jest jakaś mała nadzieja że nie zostaniemy bez niczego także popytaj dokładnie lekarza Twojej mamy, może jest jeszcze jakieś rozwiązanie. Pozdrawiam Cię :) i napisałam Ci wszystko co dowiedziałam się od mojego lekarza a wiem że ma ogromną wiedze na ten temat, dlatego nie daj się jeżeli bedzie was chciał zostawić bez leczenia bo jeszcze jest szansa że może kropłowki pomoga Twojej mamie co prawda 10 proc ale może akurat się znajdzie w nich :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group