1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Uwaga Oszust!
magija

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12796

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-13, 16:29   Temat: Uwaga Oszust!
Gazda napisał/a:
JustynaS1975 napisał/a:
To, że ktoś 'wyłudza' przez internet 'narkotyki' nie oznacza jeszcze, że jest narkomanem.


Może być zwykłym kolekcjonerem :)

albo dilerem
  Temat: Uwaga Oszust!
magija

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12796

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-12, 17:58   Temat: Uwaga Oszust!
erin29 napisał/a:
A wysłać Mu środki przeczyszczające :lol:


serdecznie się uśmiałam - pomimo wszystko
dzięki :lol:
  Temat: Uwaga Oszust!
magija

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12796

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-10, 18:30   Temat: Uwaga Oszust!
absenteeism napisał/a:
magija, oczywiście, że to próba wyłudzenia.
Rozumiem, że maili tych nie dostajesz jako PW poprzez nasze Forum, a na prywatnego maila?
W takim razie proponuję odpisać, że zgłosisz sprawę na Policję z prośbą o ustalenie IP tej pani - może wtedy maile ustaną.


tak, maile te dostaję na prywatnego maila
już zmieniłam w profilu "widzialność" mojego maila
Pani już odpisałam - chciałam, jednak ostrzec innych, którzy być może wyślą leki bezwiednie tej osobie
  Temat: Uwaga Oszust!
magija

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12796

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-10, 18:21   Temat: Uwaga Oszust!
akos6 napisał/a:
maila "upubliczniłaś" może bezwiednie... wchodząc na Twój profil jest odnośnik do maila...
Ja również dostałam taką wiadomość...

rzeczywiście
tak czy inaczej - uważam, że to próba wyłudzenia - przecież leki przeciwbólowe dla pacjentów onkologicznych są chyba raczej ryczałtowane? (nie wiem nie musiałam takowych brać)
  Temat: Uwaga Oszust!
magija

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12796

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-03-10, 18:05   Temat: prośba o pomoc przesłana mailem - leki - próba wyłudzenia?
po raz drugi już otrzymuję mail od osoby przedstawiającej sie jako Alina Matuszewska- twierdzi, że ma mój adres z forum onkologicznego - nie przypominam sobie bym gdziekolwiek go upubliczniała a raczej upubliczniała go wiążąc ze swoją chorobą. Przeklejam Wam treść tej wiadomości - moim zdaniem jest to próba wyłudzenia leków opiatowych, sądzę tak, gdyż po pierwszej wiadomości proponowałam tej pani pomoc w objęciu opieką przez Fundację pomagającą chorym na nowotwory - odzewu nie było, dziś kolejny raz przesłała mi ta samą prośbę na maila

Cytat:
Witam,

Nazywam się Alina, mam dosyć poważny problem; otóż u mojej mamy wykryto jakiś czas temu nowotwór - rak jajnika, z biegiem czasu zaczyna być coraz gorzej,coraz częstsze pobyty w szpitalu, przerzuty, chemioterapia itp.jak przebywa w domu bardzo cierpi i ja również.
Sytuacja jest tez ciężka , mam 29 lat i niewiele zarabiam, materialnie jest ciężko.

Jest mi bardzo ciężko, nie wiem jak poradzę sobie z tym co nieuniknione, na chwile obecna najbardziej przytłaczające są duże wydatki związane z chorobą mamy,poza tym opłaty itp. trzeba oszczędzac na wszystkim.
Nie mamy prawie żadnej pomocy, jesteśmy praktycznie same z mamą,czasami brat pomoże ale jemu tez nie jest lekko.
Symboliczna pomoc z opieki społecznej pomaga uregulować niektóre opłaty.
Mam problemy w pracy ponieważ często wychodzę przed czasem, biorę chorobowe.

Leki są drogie, a mama bierze ich dużo i często.
Wiec mam pytanie - może ktoś (może TY ,może znajomy) posiada leki pozostałe po stracie bliskiej osoby,lub ma dużo takich leków, lub ma leki których już nie potrzebuje bo ma inne ?

Chodzi o opioidowe leki przeciwbólowe: tramal (tramadol,poltram), Oksykodon, oxycontin, fentanyl, efentora,dolargan, dolcontral, doltard, Vendal Retard , MST continus,Morphini sulfas, Pentazocinum Fortal, itp.lub inne opioidowe.(na ulotce pisze)
Mogą być w postaci tabletek, kapsułek,roztworów, ampułek do iv., mamy osobę która robi zastrzyk.
Orientowałam się i lekarz powiedział ze jest to dla mojej mamy jedyny skuteczny rodzaj leków przeciwbólowych i nie ma żadnych przeciwwskazań.
Może stosować różne w zależności od nasilenia bólu.

Jeżeli ktoś nie chce odstąpić za darmo (koszt wysyłki zwracam) to może chociaż po niższej cenie niż w aptece.
Leki te nie są może bardzo drogie, ale mama musi je często zażywać w większej ilosci.
Co wbrew pozorom człowieka o ciężkiej sytuacji materialnej dosyć mocno obciąża.
Są jeszcze leki specjalistyczne nie działające przeciwbólowo, a majce na celu prosto mówiąc wydłużyć życie mamy i powstrzymać przerzuty.Też je muszę kupić.Te co są na jakiś czas wystarczą.
Pózniej spróbuje tez przez internet uzyskać.

.

Wierze że znajda się dobrzy ludzie którzy mnie rozumieją i pomogą mi w tej bardzo ciężkiej sytuacji.

Wkrótce czeka mnie rozstanie z mama najbliższa mi osobą.

--
Pozdrawiam , życzę zdrowia i optymizmu i z góry dziękuje za dopowiedz.

Alina Matuszewska


podobny temat znalazłam na tym forum http://www.prosalute.info...p?f=5&t=9114898
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group