1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca w stadium końcowym
maganana

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 49867

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-04, 09:33   Temat: Rak płuca w stadium końcowym
dokładnie....to już tuż tuż
u mojego taty też tak było, nogę miał spuchniętą, fioletowe placki na nogach, w pachwinach rękach -objaw że już krążenie nie daje rady. Jak przez całą chorobę nie mógł pić, jeść, tak w nocy przed śmiercią chciał pić piwo albo sok.Mama mu dała wypił jednym haustem a potem zaraz wszystko zwrócił. Taka zachcianka. Tuż przed śmiercią próbował wstać i jakby chciał uciekać, może śmierci....Niestety nie udało mu się to.Mama szybko podbiegła i go złapała, upadł na łóżko i to był koniec. Moja ciocia z kolei na kilka dni przed śmiercią stwierdziła że czuje się już dobrze i że musi wstać i pomóc synom sprzątać. A w sam dzień śmierci sama powiedziała że "Edek(brat cioci) zjadł jabłko i umarł to ona zję kiwi i umrze" i tak właśnie było.
Objawy takie medyczne to właśnie mogą być popuchnięte nogi, zatrzymanie wody, fioletowe miejsca na ciele-niewydolność krążenia. Wcześniej na tydz czy kilka dni przed śmiercią może być bełkot, mówienie od rzeczy. Moja ciocia umierała świadomie, sama sobie ubranie do trumny wybrała , mówiła o niej , mój tata nie wspomniał nic o raku o chorobie o umieraniu.Zamknął się w sobie.Tylko spał albo miał zamkniętę oczy i tak przeleżał koło 8 tygodni....Jest to bardzo przykre i bolesne patrzeć "czekać" na śmierć bliskiej osoby bo nie wiemy kiedy przyjdzie jak będzie...
Bardzo Ci współczuję bo wiem jak jest ciężko
Trzymaj się jakoś....jestem z Tobą

Przytulam Cię mocno
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group