1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: banialuka - komentarze
madziap

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112372

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-23, 13:43   Temat: banialuka - komentarze
Witaj Marzenko,

Podpisuję się obiema rękami pod słowami agakatki, walka Twojej Mamy dodaje sił i pozwala nie tracić nadziei, że uda się wywalczyć choć troszkę.
Ściskam Cie mocno, przesyłam mnóstwo pozytywnej energii i sił do walki.

Mój tata zaczynał walkę mniej więcej w tym czasie co Twoja mama.
Jemu też się nie udało choróbsko wróciło:-(

Z jednej strony to bardzo smutne co nas wszystkich spotyka a z drugiej jakie to szczęście, że tu zawsze można liczyć na słowa wsparcia.
Tu każdy każdego rozumie.

Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko.
  Temat: banialuka - komentarze
madziap

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112372

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-12-04, 22:00   Temat: banialuka - komentarze
Zaglądam tu do Ciebie i zawsze trzymam kciuki za Twoją mamę. Cieszę się bardzo z tych wieści :mrgreen: Tak trzymać!
  Temat: banialuka - komentarze
madziap

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112372

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-02, 20:05   Temat: banialuka - komentarze
Mimo wszystko to chyba dobre wiadomości, i znaczy, że chemia działa :) To zawsze daje nadzieję, że tak pozostanie i choroba będzie do opanowania. Marzenko utwierdzaj w tym mamę, bo pozytywne nastawienie to przecież połowa sukcesu.
Pozdrawiam i życzę jak najlepiej
Magda
  Temat: banialuka - komentarze
madziap

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112372

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-31, 22:26   Temat: banialuka - komentarze
Marzenko co u mamy, napisz koniecznie, bo już ręce bolą od trzymania kciuków:-)
Mam nadzieję, że cisza nie wróży nic złego...
  Temat: banialuka - komentarze
madziap

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112372

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-26, 22:27   Temat: banialuka - komentarze
Ja również zaciskam MOCNO MOCNO kciuki. Mam ogromną nadzieję, że wynik będzie pomyślny :okok" :okok" :okok" Trzymam teraz kciuki i obiecuje trzymać je za dalsze powodzenie leczenia. Rozumiem Twój strach i nie zazdroszczę tych dni oczekiwania, dla mnie zawsze to największy koszmar...
Banialuko tak bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy... Nie mogłam uwierzyć jak dotarłam do Twojego posta, że tak się porobiło. Sama nie wiem co napisać. Nie traćcie nadziei, walczcie i bądźcie silne. Jesteś wspaniałą córką swojej mamy a i ona musi być cudowną osobą skoro ma taką Ciebie :-D Przytulam wirtualnie w każdej złej chwili, trzymam kciuki kiedy trzeba... tyle mogę.
U mojego taty okej, mial tomografie na dniach i wysza wporzdku
Pozdrawiam Ciebie i Twoja mame bardzo serdecznie
Magda[/list]
  Temat: banialuka - komentarze
madziap

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112372

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-26, 10:07   Temat: banialuka - komentarze
Cieszę się, że u Twojej Mamy okej, ale rozumiem Twój strach w związku z brakiem badań. Ciężko cokolwiek doradzić. Do zrobienia TK prywatnie i tak musi być skierowanie, może usg brzucha jesli miała robione dawno. A napisz mi jesli możesz jaki marker robi Twoja mama. Mój tata nie ma takiego zalecenia a może warto by było. Z góry dziękuję i życzę dużo zdrowia dla całej Twojej rodzinki. Może faktycznie spokojnie do tego podejdżcie i poczekjcie te trzy miesiące, w końcu nic złego się nie dzieje.
Pozdrawiam
Magda


[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-03-05, 20:58]
madziap
  Temat: banialuka - komentarze
madziap

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112372

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-16, 14:03   Temat: banialuka - komentarze
Super bardzo się cieszę, że wszystko wporządku :brav:
Tak trzymać! Pozdrowienia
  Temat: banialuka - komentarze
madziap

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112372

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-09, 14:03   Temat: banialuka - komentarze
Hej banialuka. Kurczę tak się ucieszyłam jak przeczytałam, że Twoja Mama ma dobre wyniki TK i scyntygrafii, no i oczywiście zaraz zmartwiłam tym co powiedział torakochirurg. Nie wiem, czy mnie kojarzysz, mój tata w podobnym czasie miał operację co Twoja mama. Kontrolną tomografię ma jakoś w styczniu i też słyszę, że więcej kaszle. Martwi mnie to bardzo tym bardziej, że ostatnio wychodził powiększony węzeł chłonny w śródpiersiu. Mój ojciec w ogóle jest ciężkim przypadkiem bo nie znosi rozmawiać na ten temat a szczególnie o tym jak się czuje.
Trzymam kciuki za Twoją mamę, na pewno wszystko będzie w porządku, tylko szkoda, że musi przejść przez to stresujące badanie. Mój tata również panicznie się go boi a to twardy chłop więc musi być nieprzyjemne. Ale cóż... Jeszcze raz życzę dużo zdrowia Twojej Mamie i dużo siły psychicznej. Oczywiście kciuki swoją drogą. Pozdrawiam
  Temat: banialuka - komentarze
madziap

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112372

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-06-08, 14:56   Temat: banialuka - komentarze
Witaj,
mój tata miał operację usunięcia lewego płata płuca w marcu. Jakiś miesiąc później miał robione TK i również w przestrzeni po usunięciu płata był płyn. Też bardzo się wystraszyliśmy, ale lekarze uspokajali, że to normalne i nie ma powodu do niepokoju. Więc spokojnie. Tata jest w trakcie radioterapii i ten płyn nie miał żadnego wpływu na termin.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group