1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
ma_ka

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123097

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-02, 16:33   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Kochana trzymaj sie, dasz radę, wierzę w to, przetrwasz. Trzymam kciuki |przytula|
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
ma_ka

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123097

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 21:09   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Witaj Teresko. Będzie dobrze. Nie powinno to przeszkodzić. Zresztą wydaje mi się, może się mylę, ze tem co robi badanie widzi wszystko na monitorach (nie znam się na tym za bardzo) i kazał by to wyjąć, jakby przeszkadzało. Musi być dobrze, ba jestem pewna, że tak będzie. Jestem przy tobie, choć tylko wirtualnie.
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
ma_ka

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123097

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-18, 17:25   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Kochana, jestem z tobą. Daj znać jak będzie. Trzymaj się i nie poddawaj. |przytula|
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
ma_ka

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123097

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-11, 18:15   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Kochana Teresko, co tam u ciebie? Jak mąż sie czuje? Napisz coś, proszę. Pozdrawiam Cię gorąco:)
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
ma_ka

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123097

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-07, 11:23   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Witaj Teresko. Taki puls może być wynikiem osłabienia. Mój tatuś przy ciśnieniu 120/80 ma puls 112. A u Twojego męża dochodzi jeszcze to niskie ciśnienie, kiedy rozumiem zawsze miał nieco wyższe. Moze potrzeba czasu, żeby organizm się przyzwyczaił? Trzymaj się kochana, będzie dobrze:) _itsme_
  Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
ma_ka

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 123097

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-03, 13:11   Temat: Guz płuca - resekcja i przerzuty
Witaj Teresko! Fajnie, że znów tu jesteś. Nie zawracaj sobie głowy powtarzaniem wszystkiego, po prostu pisz co będziesz miała w danej chwili na myśli, a wszystko się poskłada. Buziole:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group