1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: powinnam się przygotować?
ma_ka

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 26923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-02, 20:26   Temat: powinnam się przygotować?
Kochna Asiu, jesteś dzielna, nawet nie wiesz jak bardzo. Zgadzam sie z tobą, nigdy nie jesteśmy w stanie przygotowac sie na to ostatnie pożegnanie, nigdy. Ale tak juz doświadcza nas los. Rozumiem cię doskonale, bo sama straciłam tatusia całkiem nie dawno. Ale dasz radę, ja daje. Nie jest łatwo, wręcz ekstremalnie, surrealistycznie, ale dasz radę, tak jesteśmy stworzeni. Przytulam cię mocno do serca, łączę sie z tobą w bólu. ::rose::
  Temat: powinnam się przygotować?
ma_ka

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 26923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-28, 18:38   Temat: powinnam się przygotować?
Asiu kochana jestem przy tobie sercem :heart:
  Temat: powinnam się przygotować?
ma_ka

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 26923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-26, 19:00   Temat: powinnam się przygotować?
Daj znac Iwonko, jak tam mamusia? Ucałuj ją i uściskaj ode mnie...
  Temat: powinnam się przygotować?
ma_ka

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 26923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-26, 16:14   Temat: powinnam się przygotować?
Kochana Asiu, doskonale cię rozumiem. Ja też mam momenty zwątpienia, to naturalne. Ale modlę się o ciebie i Twoją mamusię z całego serca. Boże, nie wiem co pisać, zupełnie się rozleciałam... Trzymaj się, bądź przy mamusi, trzymaj ją za rękę, to dużo daje. Jestem przy tobie, choc tylko wirtualnie. |przytula|
  Temat: powinnam się przygotować?
ma_ka

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 26923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 21:26   Temat: powinnam się przygotować?
Trzymaj sie Asiu, Boze, do diabła z tym chorubskiem. Ale takie ono już jest, co dzień co innego... Kochana dasz radę, musisz. Pozdrów mamusię. Laremid powinien zadziałać, sama swego casu miałam duże problemy z bolesnymi biegunkami i pomagało. Ciut silniejszy jest Loperamid, ale tylko na receptę. Będzie dobrze, modlę się o to.
  Temat: powinnam się przygotować?
ma_ka

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 26923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-20, 12:00   Temat: powinnam się przygotować?
Kochana, nie poddawaj się, walcz. Jesteśmy z tobą. Ciężka walka przed Tobą ale jeszcze cięższe przed Twoją mamą. Dużo siły i odwagi życzę. Modlę się za was _itsme_
  Temat: powinnam się przygotować?
ma_ka

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 26923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-17, 21:06   Temat: powinnam się przygotować?
Witaj na forum jo_a. Jeżeli mama będzie jeszcze leczona paliatywnie tzn chemia, radio, to nie wiem, czy hospicjum weźmie ją pod swoje skrzydła. Rozumiem, że boisz się zostawic mamę samą, to może ktos z rodziny pomoże, albo pielęgniarka prywatnie? Mój tatuś dostał opiekę hospicjum domowego w momencie, gdy już było wiadomo, że nic nie działa.
Nie wiem co mogę ci jeszcze pisać. Na pewno więcej wiedzą moderatorzy. Współczuję ci strasznie, bo niedawno sama przez to wszystko przechodziłam. Trzymaj się i pisz, to pomaga.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group